Гості добилися впевненої перемоги в матчі баскетбольної Суперліги

1963
1
ФБУ

Гра в Кам’янському розпочалася з обміну атаками від головних зірок обох клубів: у «Київ-Баскету» відкрив рахунок у матчі Кейсі Шеферд, а Ренді Кулпеппер влучив триочковий для Прометея. Надалі більше хвилини команди не могли набрати бали, проте Коренюк, Мальчевский та Близнюк все таки зуміли покращити результативність своїх команд. В другій половині чверті гості почали діяти краще за своїх суперників і оформили ривок у виконанні Близнюка та Хілла. На першу перерву команди пішли за переваги гостей у 9 балів — 13:22.

В другій десятихвилинці команда Айнарса Багатскіса продовжила краще працювати під кільцем суперника, і вже за три хвилини ігрового часу різниця в рахунку складала 18 балів! Тільки тоді кам’янчани дещо прокинулися та почали відігравати відставання. Також, важко в це повірити, але Денис Лукашов у другому поспіль матчі влучив баззер в кільце суперника зі своєї половини наприкінці другої чверті і таким чином ще скоротив відставання свого клубу: 36:46.

В другій половині матчу «Прометей» намагався нав’язати боротьбу своїм суперникам зі столиці України, проте максимум, який вдався підопічним Карлієкса Мужнієкса, це зіграти на рівних із своїми гостями. А гандикап, який кияни забезпечили собі в першій половині матчу, і приніс їм перемогу в цій грі — 74:88.

«Прометей» — «Київ-Баскет»— 74:88 (13:22, 23:24, 16:18, 22:24)

Прометей: Лукашов 8, Кулпеппер 19, Конате 7 + 6 підбирань, Майерс 23 + 4 перехоплення, Мальчевський 2, Антипов 4, Трент 4, Кривцов 2, Отверченко 2.
«Київ-Баскет»: Петров 13, Крутоус 7, Шефферд 5 + 7 передач + 6 підбирань, Павлов 2, Пустозвонов 14, Близнюк 12, Коренюк 7, Кондраков 2, Хілл 12 + 5 підбирань.