Сенсація в АПЛ: МЮ зазнав гостьової поразки від аутсайдера, Вотфорда

22 грудня відбуваються матчі 18-го туру Англійської Прем'єр-ліги

Сенсація в АПЛ: МЮ зазнав гостьової поразки від аутсайдера, Вотфорда
© Twitter
22 грудня відбуваються матчі 18-го туру Англійської Прем'єр-ліги. «Манчестер Юнайтед» зазнав гостьової поразки від «Вотфорда».
 
На 50-й хвилині форвард господарів Ісмаїла Сарр завдав удар по воротах кіпера гостей Давіда Де Хеа, і той припустився грубої помилки, не зумівши зафіксувати м'яч. На 54-й хвилині пенальті в ворота «червоних дияволів» реалізував Трой Діні.
 
«Вотфорд» набрав 12 очок і посідає останнє 20-те місце, у «МЮ» залишилося 25 балів і 8-е місце в АПЛ.
 
Чемпіонат Англії. Прем'єр-ліга
 
18-й тур, 22 грудня
 
«Вотфорд»  –«Манчестер Юнайтед»  – 2: 0
 
Голи: Сарр, 50, Діні, 54 (пен.).
 
«Вотфорд»: Фостер, Маріаппа, Каткарт, Кіко Феменія, Кабаселе, Капуе (Р.Перейра, 77), Дукуре (Чалоба, 69), Хьюз, Діні, Деулофеу, Сарр (Саксесс, 87).
 
«Манчестер Юнайтед»: де Хеа, Шоу, Магуайр, Лінделеф, Ван-Біссака, Фред, Мактоміней (Мата, 73), Марсьяль, Лінгард (Погба, 64), Решфорд, Джеймс (Грінвуд, 58).
 
Попередження: Капуе, 36. Шоу, 38. Дукур, 51. Каткарт, 90+2.
 
Суддя: Мейсон (Англія).
 
Вотфорд. Стадіон «Вікаредж Роуд».
 
Турнірна таблиця Прем'єр-ліги
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kerch30
    online
      kerch30, 22.12.2019 22:39
    +1
    в чем сенсация
    bzzzzz
      bzzzzz, 22.12.2019 21:06
    +1
    ну МЮ на самом деле еще неплох, да конечнро далеко не МанСити или Ливерпуль, но у Тотенхема и Арсенала дела куда хуже.
    Germes
      Germes, 22.12.2019 20:36
    0
    Вотфорд малороси не письменні.
    JulikoB
      JulikoB, 22.12.2019 19:12
    0
    И быстро бегающий фред не помог.
    Серж Пир
      Серж Пир, 22.12.2019 19:04
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    А я думаю это гений тренера
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 22.12.2019 18:17
    +5
    какая сенсация? МЮ сейчас как обычный середнячок может дать бой топам и влететь аутсайдерам
    Dad Pixto
      Dad Pixto, 22.12.2019 18:17
    +2
    Уотфорд, в принципе, классно играет. Поэтому их последнее место не отражает качество из игры.
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 22.12.2019 18:09
    +2
    Это уже не сенсация. Кто только этот МЮ не обыгрывал в последнее время
    nomad
      nomad, 22.12.2019 18:00
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Не правильный заголовок. Надо было так:
    "Уотфорд выиграл первый раз после 17ти матчей."
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 22.12.2019 18:17
    +5
    какая сенсация? МЮ сейчас как обычный середнячок может дать бой топам и влететь аутсайдерам
    nomad
      nomad, 22.12.2019 18:00
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Не правильный заголовок. Надо было так:
    "Уотфорд выиграл первый раз после 17ти матчей."
    Серж Пир
      Серж Пир, 22.12.2019 19:04
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    А я думаю это гений тренера
    Dad Pixto
      Dad Pixto, 22.12.2019 18:17
    +2
    Уотфорд, в принципе, классно играет. Поэтому их последнее место не отражает качество из игры.
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 22.12.2019 18:09
    +2
    Это уже не сенсация. Кто только этот МЮ не обыгрывал в последнее время
    kerch30
    online
      kerch30, 22.12.2019 22:39
    +1
    в чем сенсация
    bzzzzz
      bzzzzz, 22.12.2019 21:06
    +1
    ну МЮ на самом деле еще неплох, да конечнро далеко не МанСити или Ливерпуль, но у Тотенхема и Арсенала дела куда хуже.
    Germes
      Germes, 22.12.2019 20:36
    0
    Вотфорд малороси не письменні.
    JulikoB
      JulikoB, 22.12.2019 19:12
    0
    И быстро бегающий фред не помог.