У поєдинку взяли участь чотири українці

2643
0
twitter.com/kaagent

У поєдинку 20-го туру чемпіонату Бельгії «Гент» і «Брюгге» зіграли внічию з рахунком 1:1.

Відзначимо, що в стартовому складі «Гента» на поле вийшли українці Ігор Пластун та Роман Яремчук.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі з невеликою кількістю гострих ситуацій біля воріт суперників. Двічі на ударній позиції опинявся Яремчук, але в обох епізодах надійно грав голкіпер гостей Міньоле. У «Брюгге» активністю виділявся екс-форвард луганської «Зорі» Еммануель Бонавентуре.

На початку другої половини зустрічі «чорно-сині» ледь не відкрили рахунок, але Де Кетелар з вигідної позиції не влучив у ворота. Господарі поля відповіли моментом Яремчука, який з лінії штрафного пробив поруч зі штангою. А потім м'яч опинився у воротах «Гента».  Едуард Соболь, котрий вийшов на поле після перерви, навісив точно на голову Бонавентуре, і форвард свій шанс не втратив.

Відігралися «бики» на 73-й хвилині, коли Оджиджа-Офое вийшов один на один з голкіпером і відправив м'яч у ворота. Незабаром був близький до успіху Кумс, який з лінії штрафного потрапив у поперечину. В кінці зустрічі ледь не вирвав перемогу для «Брюгге» Дьятта, але господарів виручив Камінські.

На 89-й хвилині вийшов на поле і Роман Безус. Українець встиг отримати жовту картку і буде змушений пропустити наступний матч своєї команди проти «Стандарда».