ВІДЕО. Неймовірна вертушка! Як український кікбоксер переміг росіянина

Сергій Адамчук здолав Олексія Ульянова на Glory 74 в Нідерландах

ВІДЕО. Неймовірна вертушка! Як український кікбоксер переміг росіянина
© Glory

Український боєць Сергій Адамчук (40–11, 15 KO) здобув яскраву перемогу в рамках шоу кікбоксингу Glory 74, яке пройшло в нідерландському місті Арнем. Черговим суперником українця, топ-бійця напівлегкої ваги, був росіянин Алєксєй Ульянов (29–7–1, 7 KO, 1 NC).

У запеклій дуелі український кікбоксер зумів перемогти суперника роздільним рішенням суддів (29–28, 29–28, 27–30, 27–30, 29–28) і завоював право на титульний поєдинок!

Очікується, що тепер Адамчук вийде на ринг 29 лютого 2020 року в чемпіонському бою, головному поєдинку шоу Glory 75 в Утрехті, проти тайського бійця зі складним ім'ям Петчпаномрунг Кіатмукао (на прізвисько Петч).

Найкращим епізодом бою стала несподівана вертушка від українського кікбоксера.


Рефері бою підняв вгору руку українського бійця.

Дивіться повний відеозапис поєдинку.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(44 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vizuals
    online
      vizuals, 22.12.2019 10:53
    +3
    nomad, 22.12.2019 07:13
    А почему не показали 11 поражений нашего бойца? Там были не россияне?
    А може тобі ще 7 поразок Менні Пакьяо показати?
    AЛВ
      AЛВ, 22.12.2019 09:03
    +8
    Так завжди потрібно валити угро-фінських монголо-татар московії.!!!
    andrumaxx
      andrumaxx, 22.12.2019 08:27
    +7
    nomad, 22.12.2019 07:13
    А почему не показали 11 поражений нашего бойца? Там были не россияне?
    Не потрібно писати НАШОГО. В тебе є своя країна: мокшань.
    nomad
      nomad, 22.12.2019 07:13
    -15
    Коментар згорнуто. Показати
    А почему не показали 11 поражений нашего бойца? Там были не россияне?
    Серж Пир
      Серж Пир, 22.12.2019 05:27
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Ленина свалили. Фашисты, бандеровцы
    Seafarer
      Seafarer, 22.12.2019 01:18
    +16
    Нормально прописал козломордому!
    pl2012ua
      pl2012ua, 22.12.2019 00:58
    +15
    Гарна новина!
    Seafarer
      Seafarer, 22.12.2019 01:18
    +16
    Нормально прописал козломордому!
    pl2012ua
      pl2012ua, 22.12.2019 00:58
    +15
    Гарна новина!
    AЛВ
      AЛВ, 22.12.2019 09:03
    +8
    Так завжди потрібно валити угро-фінських монголо-татар московії.!!!
    andrumaxx
      andrumaxx, 22.12.2019 08:27
    +7
    nomad, 22.12.2019 07:13
    А почему не показали 11 поражений нашего бойца? Там были не россияне?
    Не потрібно писати НАШОГО. В тебе є своя країна: мокшань.
    vizuals
    online
      vizuals, 22.12.2019 10:53
    +3
    nomad, 22.12.2019 07:13
    А почему не показали 11 поражений нашего бойца? Там были не россияне?
    А може тобі ще 7 поразок Менні Пакьяо показати?
    Серж Пир
      Серж Пир, 22.12.2019 05:27
    0