Дніпро-1 підписав першого зимового новачка

Склад команди поповнив Володимир Адамюк

Дніпро-1 підписав першого зимового новачка
© scdnipro1.com.ua

«Дніпро-1» на офіційному сайті поінформував про підписання контракту із захисником Володимиром Адамюком.

Термін договору - 3 роки. 28-річний футболіст раніше виступав за ФК «Львів», проте через конфлікт з керівництвом клубу не виходив у складі основної команди з 3-го туру УПЛ.

Адамюк став першим зимовим новачком «Дніпра-1».

Раніше в клубі говорили про плани підписати 3-4 нових гравців.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — СК Дніпро-1

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Chester_787
    Chester_787, 22.12.2019 06:47
    +1
    Shevchenka2019, 21.12.2019 17:39
    Де те 4м0 фек@ліївське? Розкажи,як там у фек@л все класно) Кл0ун) Без фанатів,без традицій кусок г@мн@!
    я тобі більше скажу, цей гов.о фан вилазить тут покакати тільки коли добре спірту бахне, а фікаЛьвів, це клюб невідомо за якими принципами попав в УПЛ і його місце в 2 лізі
    vitaha33
    online
      vitaha33, 21.12.2019 20:13
    -1
    Хороше підсилення
    dudigo78
    online
      dudigo78, 21.12.2019 18:47
    0
    Це дуже сильний гравець за мірками упл
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 21.12.2019 17:39
    +2
    Де те 4м0 фек@ліївське? Розкажи,як там у фек@л все класно) Кл0ун) Без фанатів,без традицій кусок г@мн@!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 21.12.2019 17:39
    +2
    Де те 4м0 фек@ліївське? Розкажи,як там у фек@л все класно) Кл0ун) Без фанатів,без традицій кусок г@мн@!
    Chester_787
    Chester_787, 22.12.2019 06:47
    +1
    Shevchenka2019, 21.12.2019 17:39
    Де те 4м0 фек@ліївське? Розкажи,як там у фек@л все класно) Кл0ун) Без фанатів,без традицій кусок г@мн@!
    я тобі більше скажу, цей гов.о фан вилазить тут покакати тільки коли добре спірту бахне, а фікаЛьвів, це клюб невідомо за якими принципами попав в УПЛ і його місце в 2 лізі
    dudigo78
    online
      dudigo78, 21.12.2019 18:47
    0
    Це дуже сильний гравець за мірками упл