Хосеп ГВАРДІОЛА: «Хочу залишитися в Ман Сіті якомога довше»

Фахівець не планує залишати клуб до кінця контракту

Хосеп ГВАРДІОЛА: «Хочу залишитися в Ман Сіті якомога довше»
© ФК Манчестер Сіті. Хосеп Гвардіола
Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола заявив, що не збирається подавати у відставку.
 
Контракт фахівця з «городянами» закінчується влітку 2021 року.
 
«Я вже кілька разів говорив, що мені тут добре, і я хочу залишитися в «Ман Сіті» якомога довше. Таке моє бажання. Але я хочу бути впевнений, що так буде краще для клубу, що їх бажання аналогічне.
 
Коли мій контракт підійде до кінця, то я буду в «Ман Сіті» вже п'ять років, так само як і в АПЛ. Це багато. Коли ти знаходишся в одному місці так довго, потрібно переконатися, що це правильне рішення для обох сторін. Поки поспішати нікуди, мій контракт закінчується не через три місяці», - сказав Гвардіола.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 22.12.2019 02:28
    0
    Чувствует Пеп что кресло под ним шатается,вот и намекает на новый контракт!
    digsum
      digsum, 21.12.2019 23:42
    0
    Игорь Белоус, 21.12.2019 22:41
    А как же Динамо Киев?
    Да, кстати, при чем тут Динамо, если Гвардиола все время нахваливал Шахтер и Луческу?
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 21.12.2019 23:28
    0
    Игорь Белоус, 21.12.2019 22:41
    А как же Динамо Киев?
    А как же восточноевропейская ржавая Барселона?
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 21.12.2019 23:12
    0
    Forever_young_12, 21.12.2019 22:53
    Такого колхоза НЕТ среди клубов Европы
    Худшего ржавого шлака, чем тот за который, болеют такие педики как ты, нет нигде в мире. Это же как нужно себя неуважать, пипец
    Forever_young_12
      Forever_young_12, 21.12.2019 22:53
    -2
    Игорь Белоус, 21.12.2019 22:41
    А как же Динамо Киев?
    Такого колхоза НЕТ среди клубов Европы
    Игорь Белоус
      Игорь Белоус, 21.12.2019 22:41
    +1
    А как же Динамо Киев?
    Игорь Белоус
      Игорь Белоус, 21.12.2019 22:41
    +1
    А как же Динамо Киев?
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 22.12.2019 02:28
    0
    Чувствует Пеп что кресло под ним шатается,вот и намекает на новый контракт!
    digsum
      digsum, 21.12.2019 23:42
    0
    Игорь Белоус, 21.12.2019 22:41
    А как же Динамо Киев?
    Да, кстати, при чем тут Динамо, если Гвардиола все время нахваливал Шахтер и Луческу?
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 21.12.2019 23:28
    0
    Игорь Белоус, 21.12.2019 22:41
    А как же Динамо Киев?
    А как же восточноевропейская ржавая Барселона?
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 21.12.2019 23:12
    0