Ансі-2019. Екгофф виграла гонку переслідування, чотири українки в топ-25

Дар'я Блашко закрила всі 20 мішеней і кваліфікувалася до мас-старту

18408
20
BillyBonkers. Тіріл Екгофф
У суботу, 21 грудня, в французькому Ансі в рамках третього етапу Кубка світу відбулася жіноча гонка переслідування.

Переможниця спринту Тіріл Екгофф зуміла оформити золотий дубль. Допустивши лише два промахи, норвежка показала блискучу швидкість на лижні і фінішувала з комфортним відривом від найближчих переслідувачів. Для Екгофф ця гонка стала третьою переможною поспіль.

Подруга Тіріл по команді, Інгрід Тандреволд, в черговий раз посіла місце в трійці призерів, але зачепитися за першу в кар'єрі перемогу не змогла. Бронзову медаль завоювала швейцарка Лена Хеккі. Всі призерки продемонстрували ідентичну точність стрільби.

Вдало гонка склалася і для українських біатлоністок. Відразу чотири спортсменки в синьо-жовтій формі потрапили до топ-25. Найкращою в нашій команді знову стала Олена Підгрушна, яка зайняла 12 місце. Дар'я Блашко і Віта Семеренко закрили всі 20 мішеней в гонці і фінішували 17-ю і 22-ю відповідно. Перша завдяки цьому виступу кваліфікувалася до мас-старту, друга може задовольнятися проривом на 28 позицій вгору.

Юлія Джима і Валя Семеренко цей персьют також можуть занести собі в актив. Обидві спортсменки поліпшили свої стартові позиції. Джима показала 23-й результат, а Валя набрала три очки в загальний залік Кубка світу після старту з 55-м номером.