ХАЦКЕВИЧ: «Працювати з Ротором - велика відповідальність для мене»

Екс-тренер київського «Динамо» очолив клуб другого за силою російського дивізіону

ХАЦКЕВИЧ: «Працювати з Ротором - велика відповідальність для мене»
© ФК Ротор. Олександр Хацкевич
Колишній головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич поділився враженнями від свого призначення у волгоградський «Ротор».
 
«Почну з того, що для мене це велика відповідальність. «Ротор» мені відомий і рекомендацій не потребує. Щоб зрозуміти російський чемпіонат, необхідно відчути колорит ФНЛ.
 
Перед клубом стоять найвищі завдання. Прилетів спеціально до Волгограда на підписання контракту, щоб познайомитися з містом, в якому доведеться жити і працювати, з інфраструктурою, особисто зустрітися з керівництвом області та клубу. Мені все дуже сподобалось. Встиг піднятися на Мамаєв Курган. Вважаю, що кожна людина, яка приїжджає до Волгоградв, хоча б раз повинен відвідати це знакове місце і вшанувати пам'ять захисників Сталінграда.
 
Спочатку мені потрібно познайомитися з тими гравцями, які є в команді, побачити потенціал кожного футболіста і створити міцний колектив. Те місце, яке зараз займає «Ротор», - це перш за все заслуга тренерського штабу, який працював до мене і тих хлопців, які виходили на поле. Необхідно зберегти кістяк, все краще, що є в цій команді, і додати своє бачення», - сказав Хацкевич.
 
Раніше Олександр Хацкевич займав пост головного тренера київського «Динамо», був звільнений в серпні 2019 року, після того, як український клуб програв у кваліфікації Ліги чемпіонів «Брюгге» (0:1, 3:3).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Ротор

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 21.12.2019 18:41
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Ах ти сука шубная! Шоб тебе пятнистые совы на лысину насрали!
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 21.12.2019 18:28
    +1
    Зрадник.
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 21.12.2019 18:13
    0
    В Роторе свой Суркис оказывается есть
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 21.12.2019 18:09
    0
    zzg77, 21.12.2019 15:55
    После Динамо в Ротор - это конечно круто!!!
    Кстати! Не вспомните, когда Хац. переходил В Динамо К - он не говорил, что это для него большая ответственность?
    ПС. Тут два варианта, в принципе:
    - если говорил примерно так же - значит забрал свой здешний конспект с собой, с него и читает;
    - если не говорил, значит считает, что уровень ответственности в Динамо у него был ниже ). Я бы тогда сказал, что Хацкевич "сжег все мосты" и назад не то что в Динамо, а и вообще в Украину - вряд ли вернется. Но начинает он скажем так "с низкого старта", с ФНЛ - так что сможет хорошо "размяться" в низшей лиге перед выходом в высшую. Кроме того, у него там ВРЯД ЛИ будут проблемы с легионерами (с коими в ДК он имел "проблемы взаимопонимания") - ввиду вероятного их там отсутствия.
    ПС.ПС. Вот в след. сезоне, если его Ротор сможет выйти в их высшую лигу - именно ТАМ стоит посмотреть, чего стоит Хац, как тренер, а не в ФНЛ... Может, в Динамо у него "не получилось" по более-менее объективным причинам.
    dd dent
    online
      dd dent, 21.12.2019 17:34
    0
    та йух с ним
    Dora
      Dora, 21.12.2019 16:31
    0
    Slavanacii, 21.12.2019 16:16
    Знайшов свій клуб....ще Михайлеченка забери до якогось Єнісєя )
    Щоб він там робив в тому Єнісєї??? Там своїх "спеціалістів " хватає)
    Slavanacii
      Slavanacii, 21.12.2019 16:16
    +1
    Знайшов свій клуб....ще Михайлеченка забери до якогось Єнісєя )
    zzg77
      zzg77, 21.12.2019 15:55
    0
    После Динамо в Ротор - это конечно круто!!!
    ua-goahead
      ua-goahead, 21.12.2019 15:30
    +1
    цікаво, а коли підуть розповіді про слабкість УПЛ, "фашистсько-бандерівську" хунту, єдіний народ?
    MaxUa
      MaxUa, 21.12.2019 13:55
    +1
    В чем Хацкевичу не откажешь, так это в умении общаться с представителями сми и выгодно позиционировать себя в медиапространстве целевого сегмента рынка. То, как он между делом ввернул про Волгоград пару знаковых фраз - это опыт.
    Alexsandr B
      Alexsandr B, 21.12.2019 13:50
    +5
    Он по крайней мере еще где-то работает , а Миха кроме Динамо и то выгнали, больше ничего не тренировал и опа снова заходи на гл. тренера.. БРАВО Суркисы
    Wadim Martinyuk
      Wadim Martinyuk, 21.12.2019 12:39
    +4
    Ось реальний рівень цього спеціаліста
    Alexsandr B
      Alexsandr B, 21.12.2019 13:50
    +5
    Он по крайней мере еще где-то работает , а Миха кроме Динамо и то выгнали, больше ничего не тренировал и опа снова заходи на гл. тренера.. БРАВО Суркисы
    Wadim Martinyuk
      Wadim Martinyuk, 21.12.2019 12:39
    +4
    Ось реальний рівень цього спеціаліста
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 21.12.2019 18:28
    +1
    Зрадник.
    Slavanacii
      Slavanacii, 21.12.2019 16:16
    +1
    Знайшов свій клуб....ще Михайлеченка забери до якогось Єнісєя )
    ua-goahead
      ua-goahead, 21.12.2019 15:30
    +1
    цікаво, а коли підуть розповіді про слабкість УПЛ, "фашистсько-бандерівську" хунту, єдіний народ?
    MaxUa
      MaxUa, 21.12.2019 13:55
    +1
    В чем Хацкевичу не откажешь, так это в умении общаться с представителями сми и выгодно позиционировать себя в медиапространстве целевого сегмента рынка. То, как он между делом ввернул про Волгоград пару знаковых фраз - это опыт.
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 21.12.2019 18:41
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Ах ти сука шубная! Шоб тебе пятнистые совы на лысину насрали!
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 21.12.2019 18:13
    0
    В Роторе свой Суркис оказывается есть
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 21.12.2019 18:09
    0
    zzg77, 21.12.2019 15:55
    После Динамо в Ротор - это конечно круто!!!
    Кстати! Не вспомните, когда Хац. переходил В Динамо К - он не говорил, что это для него большая ответственность?
    ПС. Тут два варианта, в принципе:
    - если говорил примерно так же - значит забрал свой здешний конспект с собой, с него и читает;
    - если не говорил, значит считает, что уровень ответственности в Динамо у него был ниже ). Я бы тогда сказал, что Хацкевич "сжег все мосты" и назад не то что в Динамо, а и вообще в Украину - вряд ли вернется. Но начинает он скажем так "с низкого старта", с ФНЛ - так что сможет хорошо "размяться" в низшей лиге перед выходом в высшую. Кроме того, у него там ВРЯД ЛИ будут проблемы с легионерами (с коими в ДК он имел "проблемы взаимопонимания") - ввиду вероятного их там отсутствия.
    ПС.ПС. Вот в след. сезоне, если его Ротор сможет выйти в их высшую лигу - именно ТАМ стоит посмотреть, чего стоит Хац, как тренер, а не в ФНЛ... Может, в Динамо у него "не получилось" по более-менее объективным причинам.
    dd dent
    online
      dd dent, 21.12.2019 17:34
    0
    та йух с ним
    Dora
      Dora, 21.12.2019 16:31
    0
    Slavanacii, 21.12.2019 16:16
    Знайшов свій клуб....ще Михайлеченка забери до якогось Єнісєя )
    Щоб він там робив в тому Єнісєї??? Там своїх "спеціалістів " хватає)
    zzg77
      zzg77, 21.12.2019 15:55
    0
    После Динамо в Ротор - это конечно круто!!!