ВІДЕО. Ногою в голову. Як гравець Порту завдав супернику жорстокої травми

Форвард «Порту» Зе Луїш травмував гравця «Санта-Клари» Нене

ВІДЕО. Ногою в голову. Як гравець Порту завдав супернику жорстокої травми
© Twitter. Зе Луїш
Неприємний епізод трапився в матчі 1/8 фіналу Кубка Португалії між «Порту» і «Санта-Клара» (1:0).
 
Форвард «Порту» Зе Луїш завдав травми гравцеві «Санта-Клари» Нене. На 21-й хвилині нападник у високому стрибку вдарив ногою в голову суперника.
 
Рефері матчу показав Зе Луїшу гірчичник. Нене покинув поле на ношах зі струсом. Він повинен пройти додаткове обстеження для визначення ступеня тяжкості травми.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 21.12.2019 09:02
    +1
    І він за це лише жовту отримав, хоча тут червона і мінімум матів на 5 відсторонення.
    OKs100
    online
      OKs100, 20.12.2019 23:11
    +2
    Напомнило как Степаненко тоже сыграл ногой в голову.
    Leonid Frantseskevich
      Leonid Frantseskevich, 20.12.2019 22:22
    0
    Ужас...
    Но, редакторы... Как травма может быть ЖЕСТОКОЙ??? Бывают добродушные и ласковые травмы???
    Comrade Me
      Comrade Me, 20.12.2019 21:10
    +6
    Едрить колотить, да еще и по затылку не ожидающему игроку!
    Это просто жесть.
    Crassus1
      Crassus1, 20.12.2019 20:44
    +7
    Вот это стряхнул с головы
    Crassus1
      Crassus1, 20.12.2019 20:44
    +7
    Вот это стряхнул с головы
    Comrade Me
      Comrade Me, 20.12.2019 21:10
    +6
    Едрить колотить, да еще и по затылку не ожидающему игроку!
    Это просто жесть.
    OKs100
    online
      OKs100, 20.12.2019 23:11
    +2
    Напомнило как Степаненко тоже сыграл ногой в голову.
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 21.12.2019 09:02
    +1
    І він за це лише жовту отримав, хоча тут червона і мінімум матів на 5 відсторонення.
    Leonid Frantseskevich
      Leonid Frantseskevich, 20.12.2019 22:22
    0
    Ужас...
    Но, редакторы... Как травма может быть ЖЕСТОКОЙ??? Бывают добродушные и ласковые травмы???