| Оновлено 19 грудня 2019, 23:13
1590
1

Запорізька Орбіта завершила виступи в жіночому Кубку ЄКВ

В двох матчах 1/16 фіналу в Італії наші волейболістки програли з однаковим рахунком 0:3

1590
1
CEV
Кілька хвилин тому в італійському місті Бусто-Арсіціо завершився другий матч 1/16 фіналу Кубка ЄКВ з волейболу серед жінок. Команда «Саугелла» з Монци приймала срібного призера попереднього чемпіонату України запорізьку «Орбіту-ЗНУ-ЗОДЮСШ».

За домовленістю клубів обидва поєдинки проходили в Італії, а, з огляду на, силу суперниць (нагадаємо, що в минулому сезоні італійки виграли інший європейський турнір - Кубок Виклику), було зрозуміло, що шансів на успіх у наших волейболісток пройти далі було небагато.

Як і в попередній зустрічі, «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» програла в трьох партіях. Щоправда треба зазначити, що сьогодні в першому сеті українки змусили трохи понервувати суперниць і поступилися їм тільки з мінімальною перевагою 23:25.

Кубок ЄКВ. 1/16 фіналу. Жінки.
Бусто-Арсіціо (Італія)
«Саугелла» (Монца, Італія) - «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя, Україна)
Перший матч. 17 грудня
3:0 (25:15, 25:12, 25:7)
Другий матч. 19 грудня
3:0 (25:23, 25:19, 25:17)

Таким чином, італійська команда вийшла до 1/8 фіналу, а «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» завершила виступи в Кубку ЄКВ