ВІДЕО. Як збірну України U-20 нагороджували мільйоном доларів

Юні українські спортсмени отримали щедрий приз за перемогу на чемпіонаті світу

ВІДЕО. Як збірну України U-20 нагороджували мільйоном доларів
© УАФ
Збірна України з футболу U-20, яка виграла чемпіонат світу в 2019-му році, отримала $1 мільйон доларів призових від УАФ і групи компаній Ferrexpo.
 
Чемпіонат світу серед збірних U-20 відбувся минулого літа в Польщі. У фіналі збірна України під керівництвом Олександра Петракова з рахунком 3:1 обіграла Південну Корею.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    keegan
      keegan, 20.12.2019 08:34
    +2
    нашли время, когда половина команды уже в отпусках, еще бы через год поздравили
    Palych1
      Palych1, 20.12.2019 01:27
    0
    А шо сурку Живаго в скважину насрaл?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 19.12.2019 23:32
    +1
    Очень симптоматично, что мошенник Павелка награждает футболистов деньгами такого же мошенника как и он сам, приплыли... Все как всегда в стране вечно зеленых помидор... Я постараюсь узнать, сколько в действительности получат на руки каждый футболист. Уверен на все 100 % что Павелка и тут себя не обидит, ведь он был главным вдохновителем наших побед на этом чемпионате, а это ДОРОГО стоит.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.12.2019 23:14
    0
    dudigo78, 19.12.2019 23:08
    Жеваго Україна оголосила в розшук
    Тоді його представник нехай би вийшов. А взагалі брати гроші в того хто оголошений в розшук за нанесення державі збитків в особливо великих розмірах це якось неправильно, м'яко кажучи. І взагалі у бідної федерації не знайшлося грошей щоб достойно самим винагородити хлопців - фу-фу-фу одним словом...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 19.12.2019 23:08
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 19.12.2019 23:06
    А чому нагороджувати Павелко попхався чужими грошима. Нехай би Жеваго нагороджував - це ж його гроші пацанам роздали....
    Жеваго Україна оголосила в розшук
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.12.2019 23:06
    0
    А чому нагороджувати Павелко попхався чужими грошима. Нехай би Жеваго нагороджував - це ж його гроші пацанам роздали....
    keegan
      keegan, 20.12.2019 08:34
    +2
    нашли время, когда половина команды уже в отпусках, еще бы через год поздравили
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 19.12.2019 23:32
    +1
    Очень симптоматично, что мошенник Павелка награждает футболистов деньгами такого же мошенника как и он сам, приплыли... Все как всегда в стране вечно зеленых помидор... Я постараюсь узнать, сколько в действительности получат на руки каждый футболист. Уверен на все 100 % что Павелка и тут себя не обидит, ведь он был главным вдохновителем наших побед на этом чемпионате, а это ДОРОГО стоит.
    Palych1
      Palych1, 20.12.2019 01:27
    0
    А шо сурку Живаго в скважину насрaл?
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 19.12.2019 23:14
    0