Ансі-2019. Підручний посів 18 місце в спринті, Йоханнес Бьо поза топ-3

Перемогу в гонці здобув німець Бенедикт Долль

16138
7
twitter.com/biathloncomua
У четвер, 19 грудня, в французькому Ансі в рамках третього етапу Кубка світу відбулася чоловіча спринтерська гонка.

Німець Бенедикт Долль зумів здобути дебютну перемогу на етапах Кубка світу. У 2017 році Долль досить несподівано став чемпіоном світу в спринті в Хохфільцені, і з того моменту два з половиною роки не міг піднятися на першу сходинку п'єдесталу пошани в особистій гонці. Також варто відзначити, що після тріумфу Долля на чемпіонаті світу в Хохфільцені жоден німецький біатлоніст не вигравав спринтерську гонку на топ-рівні.

Багато в чому Доллю пощастило, адже він стартував в першій групі, а для більш пізніх номерів траса була розбита, тому боротися за високі місця їм було подвійно складно. Однак, французу Кантену Фійону Майє 48-й номер не завадив розлучити братів Бьо в топ-3. Тар'єй став другим, Фійон Майє третім, а Йоханнес з двома промахами в пасиві зайняв 4 місце. Всі призери пройшли гонку без промахів.

Відносно непогано склалася гонка для українців. Дмитро Підручний стартував першим і не був орієнтиром для суперників. За умови чистої стрільби капітан міг навіть претендувати на медаль, але з двома промахами посів 18-е місце. Антон Дудченко в черговий раз зумів бездоганно відстрілятися і в черговий раз забіг в очки, у нього 31-й результат.

Артем Прима пробіг після стійки два кола штрафу і став 34-м, також за очки вдалося зачепитися Руслану Ткаленку - 39 місце. Артем Тищенко не зміг кваліфікуватися в гонку переслідування і достроково завершив 2019-й біатлонний рік.