Хімік програв третій матч групового етапу Ліги чемпіонів

Підопічні Євгена Ніколаєва поступилися вдома німецькому «Альянсу» в чотирьох сетах

3272
1
CEV
В Южному Одеської області сьогодні відбувся матч третього туру групи С жіночої Ліги чемпіонів з волейболу. Чемпіон України місцевий «Хімік» приймав німецький клуб «Альянс» з Штутгарта.

Перші дві партії пройшли за переваги гостей. І якщо в стартовому сеті ще була більш-менш серйозна боротьба 22:25, то наступний відрізок матчу господарі майданчика просто провалили 16:25.

Втім далі гра проходила надзвичайно цікаво і тримала в напрузі всіх вболівальників до самого останнього розіграшу. А почалося все з того, що на старті третьої партії «Хімік» повів у рахунку. Потім гості наздогнали суперниць і вже самі вийшли вперед на три очки (5:8, 8:11). Однак в середині партії волейболістки з Юного вирівняли становище 13:13, після чого самі вийшли вперед і вже не дозволили гравцям «Альянсу» що-небудь змінити - 25:22 на користь підопічних Євгена Ніколаєва.

Приблизно за таким же сценарієм проходив четвертий сет. З тією лише різницею, що на протязі майже всієї партії наша команда вела в рахунку, причому розрив іноді доходив до п'яти очок. І коли в самій кінцівці «Хімік» заробив сетбол 24:20, багатьом вже здалося, що п'ятого сету не уникнути. Але, на жаль, можливо деякі гравці українського клубу на мить забули, що це Ліга чемпіонів і суперник тут не дозволяє розслабитися ні на одну хвилину. Вже незабаром рахунок на табло став рівним 24:24. А далі, після декількох матчболів вже у німецького клубу, «Альянс» вирвав перемогу з рахунком 26:28.

Склад «Хіміка» в цьому поєдинку був таким: Ольга Скріпак (набрала 5 очок), Тетяна Козлова (14), Катерина Фролова (6), Євгенія Хобер (3), Юлія Бойко (14), Анастасія Маєвська (3), Христина Немцева (ліберо) - стартовий. На заміну виходили Дар'я Степанівська (8), Юлія Микитюк (3), Аніта Сингх (0).

Ліга чемпіонів по волейболу. Жінки
Група С. Третій тур. 17 грудня
Южний (Україна)
«Хімік» (Южний, Україна) - «Альянс» (Штутгарт, Німеччина)
1:3 (22:25 16:25 25:22, 26:28)

Матч четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів «Хімік» проведе 23 січня 2020 року в Польщі з клубом «ЛКС» з Лодзі.

(2)

У другому фінальному матчі італійської Суперліги переміг клуб із Монци
Волейбол | 21 квітня 2024, 19:12 0

В п'яти партіях волейболісти «Вєро Воллей» завдали поразки «Перуджі» Олега Плотницького