Сергій ПАЛКІН: «Бенфіка - команда рівня Ліги чемпіонів»

Гендиректор «Шахтаря» - про жеребкування Ліги Європи

Сергій ПАЛКІН: «Бенфіка - команда рівня Ліги чемпіонів»
© shakhtar.com. Сергій Палкін

Сьогодні відбулося жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи, яке відправило в суперники «Шахтаря» «Бенфіку».

Генеральний директор донецького клубу Сергій Палкін поділився своєю думкою з приводу жеребкування:

- За великим рахунком, «Бенфіка» - команда рівня Ліги чемпіонів. Хоч ми з цього турніру і вибули, але для нас Ліга чемпіонів триває. Суперник дуже сильний, а шанси - 50 на 50.

- «Бенфіка» - португальський клуб. Луїш Каштру - португалець, в складі «Шахтаря» багато бразильців. Чи додає це інтриги протистоянню?
- Мені здається, цей момент стане додатковою мотивацією для Луїша Каштру і всього тренерського штабу, для якого буде важливо добре виступити на своїй батьківщині, показати серйозний рівень. Так само, як і для всіх наших футболістів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 17.12.2019 00:55
    -3
    не понимаю как в матче Бенфа-ордло можно болеть за ордло....тем более Бенфа уже выбила с еврокубков русско фашисто...и как выбила...
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 17.12.2019 00:50
    -1
    да..где-то как Аталанта или Лион..Бенфа провалила матч на параше....не попали на второе место....
    Forever_young_12
      Forever_young_12, 16.12.2019 23:43
    -1
    JulikoB, 16.12.2019 23:32
    Команды уровня ЛЧ, играют в ЛЧ.
    Баран тупоголовый.
    В лиге Чемпионов играют в групповом этапе 32 команды. Даже если 16-ть вылетело это не приуменьшает заслуги клубов. Скажи, что Аякс, Интер и Байер не команды уровня лиги Чемпионов. Но они тоже вылетели.
    Трындей я фигею с тупоголовых голубых фанов. Их команда жидко обдрысталась и им бы засунуть языки в жопу и тихонько сопеть в две дырочки от позора. Нет-же они находят наглости ещё что-то там тявкать. Наверное вы заткнётесь только тогда, когда Сурок обанкротится, а клуб вылетит в первую лигу (дай-то Господь Бог)
    JulikoB
      JulikoB, 16.12.2019 23:32
    -3
    Команды уровня ЛЧ, играют в ЛЧ.
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 16.12.2019 22:43
    0
    Если шапкозакидательства не будет, то все реально.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 16.12.2019 22:37
    +2
    В отличии от любой украинской команды на данный момент
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.12.2019 22:20
    0
    Вывод года просто-таки!
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 16.12.2019 22:37
    +2
    В отличии от любой украинской команды на данный момент
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 16.12.2019 22:43
    0
    Если шапкозакидательства не будет, то все реально.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.12.2019 22:20
    0
    Вывод года просто-таки!