Луїш КАШТРУ: «Бенфіка дуже сильна, з цим суперником завжди складно»

Наставник «Шахтаря» у португальців відзначив бомбардирів Вінісіуса та Піцці

Луїш КАШТРУ: «Бенфіка дуже сильна, з цим суперником завжди складно»
© ФК Шахтар Донецьк. Луїш Каштру
Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру поділився своєю думкою про португальську «Бенфіку», з якою «гірники» зустрінуться в лютому в 1/16 фіналу Ліги Європи.
 
– Містер, як ви оціните результати жеребкування?
– На цій стадії Ліги Європи всі клуби дуже якісні. Всі сподіваються успішно пройти свій шлях в турнірі.
 
– Ваша думка про суперника?
– «Бенфіка» дуже сильна, займає перше місце в чемпіонаті Португалії. Два гравці – Вінісіус та Піцці – в цьому сезоні забили в сумі 23 голи. Але вона сильна саме колективом, своєю однорідністю. Це дуже збалансована команда з відпрацьованими оборонними і атакуючими аспектами, дуже добре орієнтована Бруну Лаже.
 
– У вас є досвід зустрічей з «Бенфікою».
– Так, багато матчів з «Бенфікою» – з цим суперником завжди складно.
 
– Що буде ключовим в цьому протистоянні?
– Якісно, ​​продуктивно провести збори, що допоможе нам підготуватися до чемпіонату і Лізі Європи. Що стосується протистояння, ми повинні добитися хорошого результату в першій грі, щоб підійти до матчу-відповіді якомога більш оптимістично.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ALM
      ALM, 17.12.2019 11:28
    0
    Если бы Бенфика попалась в финале ЛЕ, то можно было бы не напрягаться - до 2062 года действует проклятие.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 17.12.2019 09:33
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Sheva19, 17.12.2019 01:15
    Чемпионат Португалии далёк от Итальянского так что не надо басни рассказывать там две команды топ а остальные как наши Львовы Оболони и Мариуполи
    Ше бабахнулись
    Брага, Витория Гимараеш, Порту Спортинг Бенфика Риу Аве Авеш Боавишта.
    Какой Львов Какая Ворскла???
    Где вы такие умники берётесь.
    Matroskin
      Matroskin, 17.12.2019 09:15
    0
    Sheva19, 17.12.2019 01:15
    Чемпионат Португалии далёк от Итальянского так что не надо басни рассказывать там две команды топ а остальные как наши Львовы Оболони и Мариуполи
    На сегодня 4 команды из Португалии в плей-офф Лиги Европы, так что вряд ли уж совсем, как наши.
    kvlad200760
      kvlad200760, 17.12.2019 08:09
    0
    Ось тепер і побачимо чого вартий Каштру як тренер!Бенфика певна річ суперник сильний але не непрохідний! Тим цікавіше буде подивитися на Шахтар проти Бенфіки!
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 17.12.2019 07:53
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Пригласите на матч первый судью Балакина.
    Выиграете.
    А в Лиссабоне автобус поставите и пройдете
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 17.12.2019 02:08
    0
    пазик..посмотри на стоимость Аталанты и Бенфы...и на подбор исполнителей...
    Sheva19
      Sheva19, 17.12.2019 01:15
    0
    Чемпионат Португалии далёк от Итальянского так что не надо басни рассказывать там две команды топ а остальные как наши Львовы Оболони и Мариуполи
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 16.12.2019 22:04
    0
    ну...не слабее Аталанты...на 30 млн дороже...приблизительно уровень Лиона...неплохой европейский середняк....интересные матчи могут быть...
    JulikoB
    online
      JulikoB, 16.12.2019 20:20
    -8
    Луиш КАШТРУ: «Бенфика очень сильна, с этим соперником всегда сложно»
    ---------------------------------------------
    Во чувак гонит. Кротам шо впервой? После Баварии, МС, Айнтрахта, Барселоны, Арсенала, свидание с Бенфикой пройдет практически безболезненно
    George Abuladze
      George Abuladze, 16.12.2019 19:13
    -6
    Можно и не смотреть на потуги португальского физрука, дома - 1:1, на выезде влет 3:0
    Predator
    online
      Predator, 16.12.2019 18:40
    +6
    Andrey Lomasko, 16.12.2019 17:22
    Похоже уже обосрался
    Кто ты? Заметно. Не успел зайти на сайт, а уже воняет
    banderlog78
      banderlog78, 16.12.2019 18:08
    +1
    Каштру вже шукає відмазки...
    digsum
    online
      digsum, 16.12.2019 17:54
    -3
    Roman Turiy, 16.12.2019 17:44
    Хтось може пояснити, чому тренерів Шахти величають "містером"? Звідки це пішло і для чого?
    Зацепилось за Луческу, теперь по инерции
    Crassus1
      Crassus1, 16.12.2019 17:46
    0
    А дедуган то спец по португалам
    Roman Turiy
      Roman Turiy, 16.12.2019 17:44
    -2
    Хтось може пояснити, чому тренерів Шахти величають "містером"? Звідки це пішло і для чого?
    GeloN83
      GeloN83, 16.12.2019 17:36
    -10
    Поки буде обмеження в трансляції ЛЄ - "Шахтарю" вдачі не буде.
    Женя Матийчук
      Женя Матийчук, 16.12.2019 17:35
    +9
    Бенфика явно посильнее Аталанты особенно в обороне и в организации игры, а нападение ничем не хуже итальянского.
    если Шахтер пройдет Бенфику во , что не верится то это будет маленькое чудо.
    lenares85
      lenares85, 16.12.2019 17:25
    +4
    нужно говорит что Шахтер может пройти эту команду , а то сразу сильна сильна , что сильнее Аталанты
    Andrey Lomasko
      Andrey Lomasko, 16.12.2019 17:22
    -6
    Похоже уже обосрался
    Женя Матийчук
      Женя Матийчук, 16.12.2019 17:35
    +9
    Бенфика явно посильнее Аталанты особенно в обороне и в организации игры, а нападение ничем не хуже итальянского.
    если Шахтер пройдет Бенфику во , что не верится то это будет маленькое чудо.
    Predator
    online
      Predator, 16.12.2019 18:40
    +6
    Andrey Lomasko, 16.12.2019 17:22
    Похоже уже обосрался
    Кто ты? Заметно. Не успел зайти на сайт, а уже воняет
    lenares85
      lenares85, 16.12.2019 17:25
    +4
    нужно говорит что Шахтер может пройти эту команду , а то сразу сильна сильна , что сильнее Аталанты
    banderlog78
      banderlog78, 16.12.2019 18:08
    +1
    Каштру вже шукає відмазки...
    ALM
    online
      ALM, 17.12.2019 11:28
    0
    Если бы Бенфика попалась в финале ЛЕ, то можно было бы не напрягаться - до 2062 года действует проклятие.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 17.12.2019 09:33
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Sheva19, 17.12.2019 01:15
    Чемпионат Португалии далёк от Итальянского так что не надо басни рассказывать там две команды топ а остальные как наши Львовы Оболони и Мариуполи
    Ше бабахнулись
    Брага, Витория Гимараеш, Порту Спортинг Бенфика Риу Аве Авеш Боавишта.
    Какой Львов Какая Ворскла???
    Где вы такие умники берётесь.
    Matroskin
      Matroskin, 17.12.2019 09:15
    0
    Sheva19, 17.12.2019 01:15
    Чемпионат Португалии далёк от Итальянского так что не надо басни рассказывать там две команды топ а остальные как наши Львовы Оболони и Мариуполи
    На сегодня 4 команды из Португалии в плей-офф Лиги Европы, так что вряд ли уж совсем, как наши.
    kvlad200760
      kvlad200760, 17.12.2019 08:09
    0
    Ось тепер і побачимо чого вартий Каштру як тренер!Бенфика певна річ суперник сильний але не непрохідний! Тим цікавіше буде подивитися на Шахтар проти Бенфіки!
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 17.12.2019 02:08
    0
    пазик..посмотри на стоимость Аталанты и Бенфы...и на подбор исполнителей...
    Sheva19