Український вінгер «молотобійців» вийшов на заміну на 73-й хвилині матчу

18600
16
ФК Вест Хем. Андрій Ярмоленко
У поєдинку 17-го туру чемпіонату Англії з футболу «Вест Хем» на виїзді обіграв «Саутгемптон» з рахунком 1:0. Єдиний гол в матчі забив Аллер на 37-й хвилині.

30-річний український вінгер «Вест Хема» Андрій Ярмоленко вийшов на заміну на 73-й хвилині зустрічі замість Снодграсса.

«Саутгемптон» — «Вест Хем» — 0:1
Гол: Аллер, 37

«Саутгемптон»: Маккарті, Соареш (Адамс, 87), Стівенс, Беднарек, Бертран, Хейбьерг, Дженепо, Редмонд (Ромеу, 46), Уорд-Проуз, Лонг (Армстронг, 84), Інгз.
«Вест Хем»: Мартін, Крессуелл, Фредерікс, Огбонна, Бальбуени, Форнальс, Нобл (Діоп, 88), Райс, Антоніо, Снодграсс (Ярмоленко, 73), Аллер (Санчес, 79).
Попередження: Хейбьерг (37), Снодграсс (45), Фредерікс (56), Мартін (90).