БОНДАРЕНКО: «Увійти в топ-20 – реалістична мета, яку я собі поставила»

Українська тенісистка планує зробити ривок за наступні півтора року

БОНДАРЕНКО: «Увійти в топ-20 – реалістична мета, яку я собі поставила»
© WTA. Катерина Бондаренко
У березні цього року Катерина Бондаренко вдруге стала матір'ю, народивши доньку Єву. Вже у вересні українка повернулася на корт, виступивши на турнірі в Ташкенті і потім ще на кількох змаганнях. Цього тижня Катерина зіграла на турнірі ITF в Дубаї, де програла у фіналі кваліфікації.
 
«Я хочу увійти в Топ-20 рейтингу за наступні півтора року. Це цілком реалістична і досяжна мета, яку я собі поставила. Вже є приклади матерів в Турі, і я не виняток. Я теж хочу спробувати і подивитися, що в мене вийде в спорті, який я дуже сильно люблю.
 
Мені подобається перебувати в середовищі гравців. Мені подобається мати справу з викликами. Я люблю подорожувати і найбільше мені подобається дух змагань і перемоги. Це класно - мати дітей і продовжувати приділяти час тренуванням, вправам і заняттям. Мені вдалося знайти баланс між спортом і життям.
 
Можливо, раніше в моїй кар'єрі все було по-іншому, але зараз я знаю, що можу грати без будь-якого тиску. Мої діти не будуть судити мене в разі перемоги або поразки. Мені все подобається і я хочу продовжувати це якомога довше. Не знаю, коли я перестану грати, але впевнена, що до цього моменту залишилося ще багато років», - сказала Бондаренко.
 
Наступний сезон Бондаренко почне на турнірі WTA International в Шеньчжені, а потім зіграє на Australian Open.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Великий теніс України

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    vital
    online
      vital, 15.12.2019 10:15
    +2
    Ну хіба що в парному рейтингу, то це ще більш реалістично, ніж у одиночці. Приклад білоруски Азаренко, яка до того ж була топом до декрету, ми бачимо зараз.
    vizuals
    online
      vizuals, 14.12.2019 16:47
    +4
    Навіть не смішно. Вже не тягне більше одного нормального матчу. А в третьому колі взагалі вже ніяка
    Ярослав 999
    Ярослав 999, 14.12.2019 16:30
    +4
    Треба було раніше жопу рвати,а не зараз,твій час минув
    Владимир Белокриницкий
      Владимир Белокриницкий, 14.12.2019 16:07
    +2
    Сто відсотків!!!
    Бажаємо піднятися у топ-20, потім народити третю дитину, повернутися, дійти до топ-10, народити ще близнюків, повернутися, стати першою ракеткою світу, народити ще трьох дівчаток (близнюків), повернутися, зібрати Великий шолом...
    Фууух.
    Ще - вийти на пенсію, повернутися, знов народити і заявитися вже у чоловічий тенніс і стати там першою ракеткою!!!!
    markten1984
      markten1984, 14.12.2019 14:48
    +7
    Даже в лучшие годы в топ-20 не входила а щас тем более
    Clyde С.
      Clyde С., 14.12.2019 14:41
    +8
    При всій повазі до Бондаренко - такого не трапиться.
    Clyde С.
      Clyde С., 14.12.2019 14:41
    +8
    При всій повазі до Бондаренко - такого не трапиться.
    markten1984
      markten1984, 14.12.2019 14:48
    +7
    Даже в лучшие годы в топ-20 не входила а щас тем более
    vizuals
    online
      vizuals, 14.12.2019 16:47
    +4
    Навіть не смішно. Вже не тягне більше одного нормального матчу. А в третьому колі взагалі вже ніяка
    Ярослав 999
    Ярослав 999, 14.12.2019 16:30
    +4
    Треба було раніше жопу рвати,а не зараз,твій час минув
    vital
    online
      vital, 15.12.2019 10:15
    +2
    Ну хіба що в парному рейтингу, то це ще більш реалістично, ніж у одиночці. Приклад білоруски Азаренко, яка до того ж була топом до декрету, ми бачимо зараз.
    Владимир Белокриницкий
      Владимир Белокриницкий, 14.12.2019 16:07
    +2
    Сто відсотків!!!
    Бажаємо піднятися у топ-20, потім народити третю дитину, повернутися, дійти до топ-10, народити ще близнюків, повернутися, стати першою ракеткою світу, народити ще трьох дівчаток (близнюків), повернутися, зібрати Великий шолом...
    Фууух.
    Ще - вийти на пенсію, повернутися, знов народити і заявитися вже у чоловічий тенніс і стати там першою ракеткою!!!!