Scottish Open: визначилися півфіналісти

У Шотландії зіграні матчі 1/4 фіналу рейтингового турніру

2378
1
У Глазго наближається кульмінація 8-го рейтингового турніру сезону, Scottish Open. У п'ятницю були зіграні поєдинки 1/4 фіналу.

Марк Аллен впевнено рухається до захисту титулу. Він вибив останнього шотландця з домашнього турніру, обігравши Скотта Доналдсона. Тільки в другому фреймі Скотт оформив півсотенну серію, після чого три брейка «+60» і сенчурі дозволили Марку відсвяткувати перемогу в матчі - 5:1. Відзначимо, що після закінчення попереднього поєдинку Аллена пройшло менше 14-ти годин, але Марк показав, що знаходиться у відмінній формі.

Куди більш трудовою і напруженою видалася перемога іншого Марка, Селбі. Але і суперником у нього був сам Ронні О'Салліван. Після 5-ї партії він вів у рахунку 3:2, причому всі три фрейми виграв з сотенними серіями. Потім був обмін фреймами - 4:3. Але дві наступні партії взяв Селбі, в кожній оформивши півсотенну серію - 5:4. Перемога стала для Марка 10-ю в 24-х очних поєдинках з Ронні. До слова, Марк може стати першим снукерістом в історії, який виграв більше одного турніру серії Home Nations за один сезон. У жовтні він переміг на чемпіонаті Англії, залишилося взяти титул в Шотландії.

Ще два чвертьфінали гралися одночасно і завершилися досить швидко, за 1,5 години. Особливо дивною стала така перемога Девіда Гілберта, адже його суперником був Джадд Трамп, діючий чемпіон світу. Девід, нагадаємо, чотири рази грав у фіналах рейтингових турнірів, але поки не завоював жодного титулу. Однак в матчі з Трампом він зумів зробити три півсотенних брейка і один сотенний, що зумовило підсумкову перемогу - 5:2. При цьому сенчурі Девіда був в 142 очка. Але не став найбільшим на турнірі!

Тому що в паралельній зустрічі Джек Лісовський трохи раніше набрав 143 очки за підхід. Гра з Тепчайею Ун-Нухом взагалі вийшла видовищною. По-перше, це одні з найшвидших снукерістов сезону. 17 секунд на удар витрачав Джек, 16,9 - Тепчайя. По-друге, всі без винятку партії цього матчу завершилися великими серіями. Лісовський, крім сенчурі, оформив 4 брейки «+60», а Ун-Нух - 3.

У суботу, 14 грудня, гравцям чекають півфінальні поєдинки.

(6)

Скільки заробила Жирона з Довбиком і Циганковим за вихід до Ліги чемпіонів?
Футбол | 06 травня 2024, 23:14 2

Кожен клуб, який вийшов у головний єврокубковий турнір 2024/25, отримає £15.9 млн

Як виглядає таблиця АПЛ після перемог лідерів та поразки Манчестер Юнайтед?
Футбол | 07 травня 2024, 12:00 2

3–6 травня відбулися матчі 36-го туру чемпіонату Англії 2023/24