Scottish Open: відомі всі учасники 1/8 фіналу

У Шотландії триває рейтинговий турнір

2250
0
twitter.com. Джадд Трамп
У Глазго в самому розпалі 8-й рейтинговий турнір сезону, Scottish Open. Напередодні були зіграні матчі 1/32 фіналу, і тут обійшлося без несподіванок. Всі головні претенденти на перемогу успішно подолали цей бар'єр. Тож в 1/16 фіналу виявилися 13 представників топ-16 світового рейтингу (нагадаємо, Марк Вільямс не бере участі в турнірі, а Хокінс і Бінем вилетіли ще в першому раунді).

Відзначимо хіба що пару моментів цієї стадії. Ронні О'Саллівану знадобилося всього 32 хвилини, щоб розгромити Джеймса Кехілла. При цьому на рахунку Ронні 2 серії «+80» і 1 сенчурі.

А Джон Хіггінс в матчі з Александром Урсенбахером (4:1) повторив досягнення Стівена Хендрі - він оформив 775-ю сотенну серію в кар'єрі. Більше тільки у О'Саллівана.

Несподіванки почалися з 1/16 фіналу. Кайрен Вілсон програв Скотту Дональдсону 2:4, при цьому обидва суперники записали в свій актив по 3 півсотенних брейка. А ось в матчі Грем Дотт - Дін Цзюньхуей була тільки одна півсотенна серія, зробив її Дотт в першому ж фреймі. Але і три наступних партії залишилися за ним, тому переможець попереднього рейтингового турніру не пробився до 1/8 фіналу - 4:0 на користь Грема.

Ронні продовжив свою переможну серію до 11-ти фреймів, розгромивши Мартіна Гоулда (4:0).

Що цікаво, Джадд Трамп зупинився на такій же позначці. Він програв свою першу партію на турнірі Джеймсу Ваттані. Але все одно здобув перемогу - 4:1.

Матчі 1/8 фіналу будуть зіграні в четвер ввечері (12 грудня).