Київ-Баскет в гостях обіграв Зволле в матчі Кубка Європи

Кияни почали другий груповий етап з перемоги над чемпіоном Нідерландів

3862
2
fbu.ua
«Київ-Баскет» успішно стартував у другому груповому етапі Кубка Європи ФІБА. Українська команда грала з чинним чемпіоном Нідерландів, «Зволле». Команда Айнарса Багатскіса впевнено розпочала поєдинок. І хоча першу чверть завершила внічию (17:17), на перерву пішла лідером - 41:28.

Після поновлення гри господарі додали і скоротили рахунок. Але фінальна чверть знову залишилася за «Київ-Баскетом». У наших баскетболістів виявилася секретна зброя у вигляді дальніх кидків. 10 точних спроб проти 6-ти у «Зволле». Ось, мабуть, одна з головних причин підсумкової перемоги - 77:68.

В іншій грі групи К латвійський «Венстпілс» в гостях поступався угорському «Кьорменду» після першої половини матчу, але в підсумку впевнено виграв - 96:76. 18 грудня латвійці приймають «Зволле», а кияни - «Кьорменд».

Кубок Європи ФІБА. Група К. 1-й тур.

«Зволле» - «Київ-Баскет» - 68:77 (17:17; 11:24; 23:14; 17:22)

«Зволле»: Гійсбертус ван Шайк, Шеррон Дорсі-Вокер (20 + 4 перехоплення), Найджел ван Острум, Майк Шилдер, Мохаммед Херразі (13), Ральф де Пагтер (4 + 6 підбирань), Кевін Блекер (5 + 6 підбирань) , Мартез Вокер (7), Ноа Далман (11), Йером Уде-Арнінхоф, Девон ван Острум (8 + 7 підбирань + 7 передач).

«Київ-Баскет»: Кейсі Шепард (24), Владислав Коренюк (5), Максим Пустозвонов (5), Богдан Близнюк (9 + 6 підбирань), Ілля Заєць, Кіндал Хілл (7 + 9 підбирань), Павло Крутоус (2) , Сергій Павлов (12 + 6 підбирань), Деон Едвін (2 + 5 передач), В'ячеслав Петров (11 + 7 підбирань).

Спорткомплекс Landstede Sportcentrum (Зволле, Нідерланди).

Арбітри: Паулу Маркеш (Португалія), Йосип Юрчевич (Хорватія), Васілеос Піцілкас (Греція).

(6)

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися

Схоже, Касільяс недооцінює Луніна. Забув, як над ним насміхався Кан?
Футбол | 24 квітня 2024, 12:20 18

Колумністу Sport.ua Олексію Сливченку не сподобалося одне з останніх висловлювань легенди «Реала»