Френк ЛЕМПАРД: «Я стежив за результатом матчу Валенсії»

Головний тренер «Челсі» вважає, що нервів було витрачено більше ніж потрібно

2108
0
УЄФА. Френк Лемпард
Головний тренер англійського «Челсі» Френк Лемпард прокоментував перемогу над французьким «Ліллем» (2:1) в матчі 6-го туру ЛЧ:

«Начебто все контролювали, але я стежив за результатом матчу «Валенсії», і рахунок 2:0 в нашому поєдинку був досить небезпечним. Я був злий, попросив хлопців у перерві натиснути, і нам це вдалося. Але реальність така, що ми повинні грати краще в чужій штрафній і реалізовувати більше моментів.

Нервів було більше, ніж потрібно, і я втомився говорити гравцям одне і те ж. Ми повинні краще використовувати свої шанси, щоб не залишати суперників в грі. Цей момент розчарував, хоча в цілому зіграли дуже добре».

Головний тренер французького «Лилля» Крістоф Галтьє зазначив:

«Челсі» боровся за вихід в плей-офф і звик до матчів такого калібру. Погода ускладнила нашу задачу, «Челсі» здорово підтискав. В останні 20 хвилин нам вдалося створити кілька моментів і відіграти один м'яч».