Франція підтвердила проведення товариського матчу проти України

Зустріч пройде в березні, команда Андрія Шевченка зіграє на виїзді

Франція підтвердила проведення товариського матчу проти України
© УАФ
Федерація футболу Франції підтвердила проведення товариського матчу проти збірної України в березні 2020 року.
 
Повідомляється, що команда Дідьє Дешама зіграє чотири контрольні поєдинки перед Євро-2020, одним з яких і буде протистояння з командою Андрія Шевченка.
 
Також в березні французи зіграють з Фінляндією. Суперники в поєдинках, які заплановані на 1 та 8 червня, поки не названі, але всі чотири матчі «триколірні» проведуть вдома.
 
Раніше повідомлялося, що збірна України в березні зіграє два контрольні поєдинки: 27 числа у Франції і 31 - в Польщі. Дата другого вже була підтверджена офіційно.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Федерація футболу Франції

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Forever_young_12
    online
      Forever_young_12, 10.12.2019 22:43
    -5
    Может не стоило-бы договариваться Шеве играть с чемпионами Мира?? Ведь могут порвать нас, как бобик тряпку. После этого может быть не очень хорошее психологическое настроение. Может нужно было "потренироваться на кошках??"
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 10.12.2019 22:30
    +4
    Нужный матч для нас, чтоб ребята собрались перед Евро. Мы с французами и раньше играли, с переменным успехом. А сейчас Шеве надо понять суть, насколько он сможет прыгнуть, и наши ребята поймут реалии соперника высокого уровня. P.S. Политики тут нет. Франция со времён Зидана-игрока изобилует талантами и тоже не против проверить себя перед Евро на нашей сборной, ставшей крепкой единицей на фоне слабого чемпионата
    JulikoB
      JulikoB, 10.12.2019 22:25
    0
    Черно-белая пятница?
    roman_kros
    online
      roman_kros, 10.12.2019 21:44
    +14
    Класна новина. Хороший суперник.
    Алексей Хмиль
      Алексей Хмиль, 10.12.2019 21:41
    +18
    Вот что значит попасть в дивизион А...Элита, епта)))))) Шеве теперь легче договариваться
    digsum
    online
      digsum, 10.12.2019 21:31
    +8
    andreypoltava234, 10.12.2019 21:24
    скорее ..уйло договорился.......кто такой твой зе?)))
    Ты фанат уйла?
    kina_ne_bydet
    online
    kina_ne_bydet, 10.12.2019 21:30
    +4
    andreypoltava234, 10.12.2019 21:24
    скорее ..уйло договорился.......кто такой твой зе?)))
    Он твой президент, невежа.
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 10.12.2019 21:24
    -19
    скорее ..уйло договорился.......кто такой твой зе?)))
    khatskevich_bog
      khatskevich_bog, 10.12.2019 21:22
    -5
    ЗЕ договорился
    Алексей Хмиль
      Алексей Хмиль, 10.12.2019 21:41
    +18
    Вот что значит попасть в дивизион А...Элита, епта)))))) Шеве теперь легче договариваться
    roman_kros
    online
      roman_kros, 10.12.2019 21:44
    +14
    Класна новина. Хороший суперник.
    digsum
    online
      digsum, 10.12.2019 21:31
    +8
    andreypoltava234, 10.12.2019 21:24
    скорее ..уйло договорился.......кто такой твой зе?)))
    Ты фанат уйла?
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 10.12.2019 22:30
    +4
    Нужный матч для нас, чтоб ребята собрались перед Евро. Мы с французами и раньше играли, с переменным успехом. А сейчас Шеве надо понять суть, насколько он сможет прыгнуть, и наши ребята поймут реалии соперника высокого уровня. P.S. Политики тут нет. Франция со времён Зидана-игрока изобилует талантами и тоже не против проверить себя перед Евро на нашей сборной, ставшей крепкой единицей на фоне слабого чемпионата
    kina_ne_bydet
    online
    kina_ne_bydet, 10.12.2019 21:30
    +4
    andreypoltava234, 10.12.2019 21:24
    скорее ..уйло договорился.......кто такой твой зе?)))
    Он твой президент, невежа.
    JulikoB
      JulikoB, 10.12.2019 22:25
    0
    Черно-белая пятница?