Російський президент FIDE проігнорує WADA та залишить всі турніри в Росії

Шахове керівництво хоче повністю обійти рішення WADA

Російський президент FIDE проігнорує WADA та залишить всі турніри в Росії
© FIDE. Аркадій Дворкович
Російський президент ФІДЕ Аркадій Дворкович повідомив, що всі заплановані міжнародні шахові турніри пройдуть в Росії, незважаючи на рішення WADA:
 
«З грудня по серпень в Росії заплановані кілька найбільших міжнародних змагань, в тому числі чемпіонат світу з рапіду і бліцу, Владивосток прийме половину матчу за жіночу шахову корону, Всесвітні шахові Олімпіаду і Паралімпіаду. Я говорю офіційно: всі заплановані FIDE турніри пройдуть в Росії.
 
З юридичної, технічної точки зору немає підстав для перенесення цих змагань з Росії. Контракти всі підписані, спонсори визначені, вже інвестовані ресурси в організацію і проведення. Незважаючи на те, що у нас немає ніяких проблем з допінгом, на всіх великих змаганнях шахісти здають допінг-тести, і до нас з боку WADA претензій немає».
 
Нагадаємо, 9 грудні в Лозанні WADA одноголосно дискваліфікував Росію на 4 роки. Цій країні заборонена участь у великих міжнародних змаганнях (в тому числі, Олімпійських іграх і чемпіонатах світу), позбавлено права їх приймати, на турнірах не може підніматися прапор РФ.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТАСС

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    -PhoeniX-
      -PhoeniX-, 10.12.2019 11:23
    +1
    Россия игнорировала, игнорирует и будет продолжать игнорировать международные нормы и права. Вот если бы за нарушения решения WADA, например, шахматистами продливали бы срок для остальных спортсменов еще скажем на 2 или 4 года.... Тогда бы российское руководство FIDE глядишь, и задумались бы
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 10.12.2019 08:31
    +1
    Крім шахів і шашкам пофіг рішення ВАДА - там сидять суцільні мос-лі....
    Сергей Инюшкин
      Сергей Инюшкин, 09.12.2019 23:12
    0
    DKTheBest2, 09.12.2019 19:17
    Пускай проводит. Официальный статус с них снимут и все. Конечно шазматы и допинг абсурдны вместе, но один за всех ...
    Никто официальный статус не снимет. Это не легкая атлетика и не бокс. В мире шахмат FIDE - высшая власть, никакие WADA им не указ.
    A.V.
      A.V., 09.12.2019 21:29
    +1
    Ну і х(у)ай з ним. Нехай проводить чемпіонат Мордовії, Удмуртії, Угрюнії. Нормальні шахісти туди не поїдуть.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 09.12.2019 19:17
    +10
    Пускай проводит. Официальный статус с них снимут и все. Конечно шазматы и допинг абсурдны вместе, но один за всех ...
    AЛВ
    online
      AЛВ, 09.12.2019 18:55
    +6
    "Бабло тваріт чудьєса"- єта лозунг работаєт угро-фіно-манголо-татар масковіі.!!!
    Oleg.
      Oleg., 09.12.2019 18:51
    +16
    Мокша може ігнорувати. Якось пох на нього.Проблема буде для тих ,хто поїде до них.
    Oleg.
      Oleg., 09.12.2019 18:51
    +16
    Мокша може ігнорувати. Якось пох на нього.Проблема буде для тих ,хто поїде до них.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 09.12.2019 19:17
    +10
    Пускай проводит. Официальный статус с них снимут и все. Конечно шазматы и допинг абсурдны вместе, но один за всех ...
    AЛВ
    online
      AЛВ, 09.12.2019 18:55
    +6
    "Бабло тваріт чудьєса"- єта лозунг работаєт угро-фіно-манголо-татар масковіі.!!!
    -PhoeniX-
      -PhoeniX-, 10.12.2019 11:23
    +1
    Россия игнорировала, игнорирует и будет продолжать игнорировать международные нормы и права. Вот если бы за нарушения решения WADA, например, шахматистами продливали бы срок для остальных спортсменов еще скажем на 2 или 4 года.... Тогда бы российское руководство FIDE глядишь, и задумались бы
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 10.12.2019 08:31
    +1
    Крім шахів і шашкам пофіг рішення ВАДА - там сидять суцільні мос-лі....
    A.V.
      A.V., 09.12.2019 21:29
    +1
    Ну і х(у)ай з ним. Нехай проводить чемпіонат Мордовії, Удмуртії, Угрюнії. Нормальні шахісти туди не поїдуть.
    Сергей Инюшкин
      Сергей Инюшкин, 09.12.2019 23:12
    0
    DKTheBest2, 09.12.2019 19:17
    Пускай проводит. Официальный статус с них снимут и все. Конечно шазматы и допинг абсурдны вместе, но один за всех ...
    Никто официальный статус не снимет. Это не легкая атлетика и не бокс. В мире шахмат FIDE - высшая власть, никакие WADA им не указ.