Владислав ДУБІНЧАК: «Червона картка після перерви зламала нашу гру»

Захисник «Карпат» – про розгромну поразку від «Десни»

1202
0
ФК Карпати. Владислав Дубінчак (праворуч)
Захисник львівських «Карпат» Владислав Дубінчак прокоментував поразку від чернігівської «Десни» (2:6) в матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги.

«На стартових хвилинах ми двічі пропустили – нам було дуже важко відігратися. Доволі швидко ми змогли забити у відповідь і хотіли зрівняти рахунок. Втім у нас це не вдалося. А червона картка по перерві взагалі зламала нашу гру. Ми пропустили дуже багато контратак, частина з яких завершилася взяттям воріт.

Дуже важко в психологічному плані – ми давно не вигравали, постійно програємо або граємо внічию. Сьогодні ми жахливо почали, потім, здавалося, вирівняли гру, але в другому таймі залишилися в меншості і програли. «Десна» часто закидала м’яч за спини захисникам – це їхній стиль гри. У них швидкий нападник, який випереджував нашу оборону. Суперники це вміло використовували», – сказав Дубінчак.
(1)

З ким зіграє Лунін? Визначено другу півфінальну пару Ліги чемпіонів
Футбол | 18 квітня 2024, 06:30 16

У півфіналах ЛЧ зустрінуться: Боруссія Д – ПСЖ, Баварія – Реал

Лунін пояснив, чому залишився по центру під час удару Бернарду Сілви
Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 3

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів