ГАЗЗАЄВ: «Це шок! Чому не перевіряють на допінг США, Британію і Норвегію?»

Екс-наставник «Динамо» висловив невдоволення баном Росії за допінг

ГАЗЗАЄВ: «Це шок! Чому не перевіряють на допінг США, Британію і Норвегію?»
© С-Е. Валерій Газзаєв
Російський футбольний фахівець Валерій Газзаєв, екс-наставник київського «Динамо», прокоментував рішення WADA про дискваліфікацію Росії на 4 роки за порушення допінгових правил:
 
«Я ніяк не очікував такого жорсткого і шокуючого рішення WADA по відношенню до такої великої спортивної держави! Такого ніколи не було в історії Олімпійського руху. У мене відразу виникає питання. Ми відновили РУСАДА в 2018 році, виробили разом з WADA ефективну систему тестування спортсменів. Це було в 2018-му році, підкреслюю.
 
А сьогодні приймається рішення за підсумками перевірки бази даних московської антидопінгової лабораторії з 2012 по 2015 роки. Де логіка? Це ж маячня! Чому тоді не перевіряють інші національні федерації – США, Норвегію, Великобританію?! Якщо ви вирішили подивитися базу даних російських спортсменів за 2012–2015 рік, тоді перевіряйте й інші країни! Звідки таке виборче і негативне ставлення до Росії? Рішення WADA – політичне!
 
Я вам більше скажу. Коли комітет WADA запросив дані московської антидопінгової лабораторії, то Міністерство спорту відправило їм відповіді. WADA все це отримало ще у вересні, засідання виконкому було призначено на 4 листопада.
 
Але з невідомих причин взяли і перенесли засідання виконкому на 9 грудня. Постає питання: чому? Або не знайшли тоді ніяких порушень, або втрутилися зовнішні чинники. Західні ЗМІ постійно нагнітали, чиновники теж тиснули. З'явилися заяви про те, що Росію треба позбавити права брати участь в Олімпійських іграх. Але це ж прямий тиск на виконком! Ось чого вони домагалися... Адже 4 листопада ніяких накатів на Росію ще не було. А тут особливо британські ЗМІ стали формувати негативний фон навколо нашої країни. Думаю, все це позначилося ...
 
Я вважаю, рішення WADA – величезна несправедливість. Спортсмени 4 роки працювали, а їх позбавляють головного змагання в кар'єрі. За що?! Ми вже на минулій Олімпіаді випробували біль і приниження, коли поїхали під нейтральним прапором. А зараз адже це і футболу може торкнутися. Питання буде розглянуто на найближчому засіданні ФІФА. Дуже складна ситуація. Упевнений, ми повинні боротися всіма способами, які тільки є у нас в наявності. Треба битися за свою честь, за свою гідність.
 
Можливе відсторонення збірної від ЧС-2022? Судячи по тих рішеннях, які зараз прийняли, я вже нічому не здивуюся... Знаю, що ФІФА проведе окреме засідання. Подивимося... Підкреслюю, нам треба боротися! Коли в минулому році РУСАДА відновили, треба було вже тоді сформувати потужний пул чиновників, юристів, журналістів, які на постійній основі відстежували б ситуацію і дбали б про кожного спортсмена. Не треба було заспокоюватися!
 
А тепер виходить, що ми можемо втратити ціле покоління спортсменів... При цьому у нас РУСАДА валить на спортивних чиновників. Хіба це правильно? Нам потрібно консолідувати свої зусилля, боротися до самого кінця. Коли WADA бачить, що у нас в Росії лебідь, рак і щука, тоді і приймаються такі рішення».
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Спорт-Експрес в Україні

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    -PhoeniX-
      -PhoeniX-, 10.12.2019 11:36
    0
    Если для спортсменов важны 4 года работы, а их страна окажет на это, то нужно менять страну, гражданство. И выбирать, что важнее патриотизм, или спортивные достижения
    justhateme
    online
      justhateme, 10.12.2019 06:08
    +1
    Интересные посылы у таракана: великая держава и не надо валить всё на чиновников. Не иначе как захотел квартирку в центре москвабада получить.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 10.12.2019 06:00
    +1
    Вміють кацапи дурниками прикидуватись-шостий рік отримують тисячі трупів з Донбасу-"нет,нас там нету".Цей Газзаев,як і інші,чудово розуміє,що Росію покарано за те до чого не додумалась жодна краіна світу-до системи прийому допінгу на державному рівні.Знають,та бояться виголосити,спливе призвище фюрера-Путін.
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 10.12.2019 05:30
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Капитан Врунгель, 09.12.2019 18:37
    Газзаев - пёс, газзаев - пёс, усатый пёс!
    Да, пес! Но сердце то динамовское!
    garik_trinity
      garik_trinity, 10.12.2019 02:39
    +3
    Потому что в Британии, Норвегии и США допинг - это частные случаи, а не целая государственная система, как в РФ.
    Rash VM
      Rash VM, 09.12.2019 18:55
    +6
    Неуважаемые кацапы вас нужно чмырить и уничтожать . Вы это заслужили по полной. Иметь за дураков весь мир, а вы всегда честные и всегда ни при чем. Так не бывает... Надеюсь, что это только начало.
    turist86
    online
      turist86, 09.12.2019 18:46
    +5
    Вусатий тарган давно не отримував тапком по пиці
    vovast
      vovast, 09.12.2019 18:45
    +2
    лаптеног, водки нет
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 09.12.2019 18:37
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Газзаев - пёс, газзаев - пёс, усатый пёс!
    Mr.Teash
      Mr.Teash, 09.12.2019 18:29
    +6
    Пёс реально тупой или ретиво лижет задницу окурку всенародно?.. Думаю, что второе ближе к истине...))
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 09.12.2019 18:23
    +7
    гаЗа-За-єв: "Єнт0 шьокЬ..."
    🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
    А що ти хАтЄла, к0зл0рила затичка, щоб вашу спорт-орду на руках носили, пропускаючи повз вуха напічканих допінгом орків???
    Сидіть собі тихенько в резерваційному гетто, і поспівуйте оди х#йлу. Нічого вам швендятись по цивілізаційному Світу.
    NM16071
      NM16071, 09.12.2019 18:18
    +4
    Саша Зардунов, 09.12.2019 16:45
    Что за дурная привычка включать дурочку. Газза так и не понял вину Раши
    Вони там мусять включати дурочку. бо інакше втратять роботу. Так що вибору не має.
    Trollface
    online
      Trollface, 09.12.2019 17:56
    +8
    путин ла ла ла!!! ПТН-ХЛО
    Maradona
    online
      Maradona, 09.12.2019 17:50
    +11
    Це не шок, борсук.
    Це плата за те, що вата намагається тримати увесь світ за дурнів при цьому дивлячись невинними очима імбіцила - " а почЕму Ето нас так всЄ не любЯт".
    tank72063
      tank72063, 09.12.2019 17:22
    +4
    Феерический долбень....а ведь игрок был зачетный...
    pl2012ua
      pl2012ua, 09.12.2019 17:11
    +8
    этот гондон объечемп продвигал - тащил нас в свою жопу!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 09.12.2019 17:10
    +10
    Тоже самое что словят наркомана , который выкапывал закладку посреди парка днём , а он начнёт кивать в сторону проезжающего по дороге БМВ , и кричать « а почему только меня словили , а почему водителя того БМВ не проверяют «?
    Страна 404
    Сергій Лавренюк
      Сергій Лавренюк, 09.12.2019 17:09
    +9
    мали б узагалі викинути цих сциклозамінників
    pl2012ua
      pl2012ua, 09.12.2019 17:08
    +3
    газмяс отрабатывает зп
    Cassini
      Cassini, 09.12.2019 16:53
    +7
    Начался скулёж :"Доколе?"
    сергей богданов
      сергей богданов, 09.12.2019 16:10
    +28
    Потому что вы Пидар..ы, на протяжении долгих лет растили и прикрывали свои коктейли, уроды все ваше Сочи фарс! Вы уроды многих спортсменов лишили медалей!
    REALIST
    online
      REALIST, 09.12.2019 16:13
    +26
    Азиатские урки реально настолько тупы или претворяются? ... на рАссии всегда так "сам дурак" - сразу начинают переводить стрелки.... Единичные случаи употребления допа есть везде, но в США, Норвегии, Великобритании - это не есть сестемой, прикрываемой государством.... а по поводу "великой спортивной державы" - реально насмешил (видимо до сих пор в совке живет и считает все достижения 16-ти республик сугубо скрепно руЦкими!)
    firstromario
    online
      firstromario, 09.12.2019 16:15
    +25
    Тому що інші країни якщо і використовують допінг то не роблять це так тупо як кацапи. Московський "антидопінговий" комітет насправді виявився допінговим комітетом. Рівень наглості кацапів не може досягти ніяка країна в світі.
    Morjoviy
      Morjoviy, 09.12.2019 16:15
    +18
    Газзаев - путинский жополиз. https://www.youtube.com/watch?v=KJp563oROjc
    REALIST
    online
      REALIST, 09.12.2019 16:07
    +16
    проверяют только дикие страны...
    REALIST
    online
      REALIST, 09.12.2019 16:21
    +15
    да и ни какой это не шок, а очень хорошая новость!
    mony65
      mony65, 09.12.2019 16:10
    +15
    Где логика? Это же бред! Почему тогда не проверяют остальные национальные федерации – США, Норвегию, Великобританию?! Если вы решили посмотреть базу данных российских спортсменов за 2012–2015 год, тогда проверяйте и другие страны! Откуда такое избирательное и негативное отношение к России?
    -ничего нового от этих и не будет
    -вокруг враги
    -проклятые империалисты
    -руки прочь от пробирок с мочой
    Спортсмены 4 года пахали, трудились, а их лишают главного соревнования в карьере. За что?!
    -за то,что "бледная моль"любыми путями хотело победить в 2014 году ,все вопросы к нему и мутко
    задай их "тараканище" или зоб сперло?
    dd dent
    online
      dd dent, 09.12.2019 16:28
    +14
    А если проверят эти страны то на рашу это как-то отразится?
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 09.12.2019 16:24
    +14
    Как я и говорил.Начнется истерии по поводу того,что им мир мешает "вставатьскален".
    Подключат все ресурсы (Скабеева,Жирик... для отбеливания перед своими зрителями...)
    Опять будут мультики про радиактивный пепел и рай для "рассиян"...
    Comrade Me
      Comrade Me, 09.12.2019 16:35
    +12
    Усатый все никак не поймет разницы: да, допинговые спортсмены есть в каждой стране, но чтобы на государственном уровне была система фальсификаций - до такого только рашка додумалась, чтобы казаться "великой спортивной державой".
    Но если есть более-менее чистые трудолюбивые спортсмены, им дается шанс выступать и завоевывать награды!
    Maradona
    online
      Maradona, 09.12.2019 17:50
    +11
    Це не шок, борсук.
    Це плата за те, що вата намагається тримати увесь світ за дурнів при цьому дивлячись невинними очима імбіцила - " а почЕму Ето нас так всЄ не любЯт".
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 09.12.2019 16:32
    +11
    "Потому что тьі Бетмен"... Живеш надягнувши рожеві окуляри і не хочеш усвідомлювати, що насправді відбувається довкола!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 09.12.2019 17:10
    +10
    Тоже самое что словят наркомана , который выкапывал закладку посреди парка днём , а он начнёт кивать в сторону проезжающего по дороге БМВ , и кричать « а почему только меня словили , а почему водителя того БМВ не проверяют «?
    Страна 404
    abc.ua
      abc.ua, 09.12.2019 16:19
    +10
    Животное,оно кстати ещё живое?
    Сергій Лавренюк
      Сергій Лавренюк, 09.12.2019 17:09
    +9
    мали б узагалі викинути цих сциклозамінників
    Trollface
    online
      Trollface, 09.12.2019 17:56
    +8
    путин ла ла ла!!! ПТН-ХЛО
    pl2012ua
      pl2012ua, 09.12.2019 17:11
    +8
    этот гондон объечемп продвигал - тащил нас в свою жопу!
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 09.12.2019 16:46
    +8
    Продажные газпромовские фИфа и УЕФА, не решатся рубить руку из которой жрут, так что об отстранении рашки от ЧМ, можно и не мечтать
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 09.12.2019 16:38
    +8
    PUTINHUILO, 09.12.2019 16:24
    Как я и говорил.Начнется истерии по поводу того,что им мир мешает "вставатьскален".
    Подключат все ресурсы (Скабеева,Жирик... для отбеливания перед своими зрителями...)
    Опять будут мультики про радиактивный пепел и рай для "рассиян"...
    И х*йло будет рассказывать как он уничтожает Вашингтон. весь мир виноват в том, что они попались на допинге и их за это наказали...Вселенский заговор против белой и пушистой Роиси!
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 09.12.2019 18:23
    +7
    гаЗа-За-єв: "Єнт0 шьокЬ..."
    🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
    А що ти хАтЄла, к0зл0рила затичка, щоб вашу спорт-орду на руках носили, пропускаючи повз вуха напічканих допінгом орків???
    Сидіть собі тихенько в резерваційному гетто, і поспівуйте оди х#йлу. Нічого вам швендятись по цивілізаційному Світу.