Українець Гладиш виграв золото на етапі Кубка світу з велотреку

24-річний велосипедист виграв в Новій Зеландії гонку скретч

© Guy Swarbrick. Роман Гладиш
Український велосипедист Роман Гладиш завоював золоту медаль на четвертому етапі Кубка світу з велотреку. 24-річному спортсменові не було рівних в гонці скретч в Камбоджі (Нова Зеландія).

Для Гладиша це перша перемога на етапах Кубка світу. Нагадаємо, влітку 2018 року Роман виграв золото в гонці з масового старту на 15 км (скретч) на чемпіонаті Європи в Глазго. У 2017-му році йому вдалося здобути бронзову нагороду першості Європи.

Нагадаємо, раніше українська велосипедистка Старикова завоювала бронзу на етапі Кубка світу в Глазго.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!