Ентоні ДЖОШУА: Коли Усик, Вайлдер і Ф'юрі будуть готові - нехай подзвонять

Сам напрошуватися на бій боксер не буде

Ентоні ДЖОШУА: Коли Усик, Вайлдер і Ф'юрі будуть готові - нехай подзвонять
© boxingscene.com

Британський боксер Ентоні Джошуа перемогою над Енді Руїсом повернув собі титули суперважкої ваги і тепер чекає наступних суперників.

Фани чекають битви Джошуа проти Деонтея Вайлдера, Тайсона Ф'юрі і Олександра Усика.

«Про цих хлопців я давно говорю. Але перед боєм з Руїсом я зосередився тільки на ньому - і ось результат».

«Я поважаю їх, але сам викликати на бій не збираюся. Коли Вайлдер, Усик або Ф'юрі будуть готові - нехай подзвонять мені. Зараз я хочу йти своїм шляхом».

«Якщо вони хочуть стати частиною цього - нехай телефонують. Енді Руїс зробив це і зумів увійти в історію», - сказав Джошуа.

У 2020 році британцеві доведеться захищати один з титулів, а суперником може стати Усик або Кубрат Пулєв.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(47 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 10.12.2019 14:15
    0
    Усик сказал, что ты не берешь трубку
    TemaMX
    TemaMX, 08.12.2019 23:19
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Vytas Mesk, 08.12.2019 18:22
    Кличко одевай перчатки и выруби его, как то не гоже и студня уходить проигравшему при такой карьере , ни чего не потеряешь. А выиграть может все.
    Та конечно можно былоч но если Кличко и вернётся, то с Тохой он точно драться не будет, Володя же его духовный наставник))
    john2222
    online
      john2222, 08.12.2019 23:03
    -1
    Женя Матийчук, 08.12.2019 15:48
    сцикло
    навіть Руїс тебе побив би аби ти не був спойлером у бою.
    А еще лучше чтоб стоял и принимал все без разбору.
    Український Крим
      Український Крим, 08.12.2019 21:46
    +3
    Сказал, как в воду перднул Какой у тебя свой путь?!? Бить мешков? Танцы со звездами? Инстаграмм канал?
    Vytas Mesk
    Vytas Mesk, 08.12.2019 18:22
    +2
    Кличко одевай перчатки и выруби его, как то не гоже и студня уходить проигравшему при такой карьере , ни чего не потеряешь. А выиграть может все.
    vitek-kherson
      vitek-kherson, 08.12.2019 17:15
    +3
    Скоро, скоро Усик наберёт...а потом недерёт)
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 08.12.2019 15:56
    +9
    Звоните, мы предложим вам поделить прибыль 99% на 1%, а после отказа скажем вы забоялись
    валерий Белоус
      валерий Белоус, 08.12.2019 15:50
    -1
    Победа никакая!!! - - - Бегал по рингу от Руиса,, (победа никакая---не убедительно!!!
    Женя Матийчук
      Женя Матийчук, 08.12.2019 15:48
    -1
    сцикло
    навіть Руїс тебе побив би аби ти не був спойлером у бою.
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 08.12.2019 15:25
    +2
    Хоть и не зрелищно, но победа. И фактически без вариантов для Руиза.
    Джошуа не выглядит убедительно, но он мне напоминает Володю Кличка. Кличко правил дивизионом 10 лет и если Джошуа сумеет подтянуть технику/тактику до уровня Володи, то...
    Посмотрим.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 08.12.2019 15:19
    -1
    Щоб встигли для тебе "Швидку допомогу" підготувати?
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 08.12.2019 15:56
    +9
    Звоните, мы предложим вам поделить прибыль 99% на 1%, а после отказа скажем вы забоялись
    Український Крим
      Український Крим, 08.12.2019 21:46
    +3
    Сказал, как в воду перднул Какой у тебя свой путь?!? Бить мешков? Танцы со звездами? Инстаграмм канал?
    vitek-kherson
      vitek-kherson, 08.12.2019 17:15
    +3
    Скоро, скоро Усик наберёт...а потом недерёт)
    Vytas Mesk
    Vytas Mesk, 08.12.2019 18:22
    +2
    Кличко одевай перчатки и выруби его, как то не гоже и студня уходить проигравшему при такой карьере , ни чего не потеряешь. А выиграть может все.
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 08.12.2019 15:25
    +2
    Хоть и не зрелищно, но победа. И фактически без вариантов для Руиза.
    Джошуа не выглядит убедительно, но он мне напоминает Володю Кличка. Кличко правил дивизионом 10 лет и если Джошуа сумеет подтянуть технику/тактику до уровня Володи, то...
    Посмотрим.
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 10.12.2019 14:15
    0
    Усик сказал, что ты не берешь трубку
    TemaMX
    TemaMX, 08.12.2019 23:19
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Vytas Mesk, 08.12.2019 18:22
    Кличко одевай перчатки и выруби его, как то не гоже и студня уходить проигравшему при такой карьере , ни чего не потеряешь. А выиграть может все.
    Та конечно можно былоч но если Кличко и вернётся, то с Тохой он точно драться не будет, Володя же его духовный наставник))