Давид ЛЕМ'Є: «Вечір був не ідеальний, але я виграв у Бурсака»
Колишній чемпіон IBF - про перемогу над українцем
![Давид ЛЕМ'Є: «Вечір був не ідеальний, але я виграв у Бурсака»](https://pic.sport.ua/images/news/0/11/147/orig_469411.jpg)
Колишній чемпіон IBF Давид Лем'є (41-4, 34 КО) підвів підсумок бою проти українця Макса Бурсака (35-6-2, 16 КО), а також розповів, наскільки важко йому дався бій в новій ваговій категорії (76,203 кг, раніше він боксував на одну категорію нижче) після 14-місячного простою.
«Не хвилювався, повернувся в бій, для мене в першому раунді був легкий нокдаун.
Я виграв у більшості раундів, Бурсак провів хороший бій, але у мене було більше чистих влучань. Я почав трохи повільно, але в кінці виклався і виграв останні раунди.
Я повернувся після простою, після того як бився ще з Гарі О'Салліваном у вересні 2018 року. Боксерам треба бути активними, ми повинні продовжувати боксувати. Відпочинок наклав свій відбиток, і лише коли пішли фінальні раунди, я підбадьорився і повернувся в бій. Я хотів зробити набагато краще і більше для фанатів.
Відчував себе добре в новій вазі, це велика різниця, вісім фунтів (3,6 кг - прим.), Це має значення. Думаю, що всі проблеми через те, що я довго не виходив уринг, але сьогодні крига скресла. Іноді так буває, що вечір не ідеальний, але я виграв бій», - сказав Лем'є.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Тільки не плач». Усик – Берінчику після поразки нокаутом від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738841.jpg)
Бокс
|
15 лютого 2025, 19:42
13
![«Тільки не плач». Усик – Берінчику після поразки нокаутом від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738841.jpg)
Денис програв нокаутом в четвертому раунді
![Другий поспіль апсет. Барбоса переміг Кеттеролла](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738996.jpg)
Бокс
|
16 лютого 2025, 13:05
0
![Другий поспіль апсет. Барбоса переміг Кеттеролла](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738996.jpg)
Наступним суперником Арнольда має стати Теофімо Лопес
![«Я хочу вигравати». Аморім заговорив про відхід з Манчестер Юнайтед](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738992.jpg)
![Усик запланував неймовірний бій у Києві проти свого екссуперника](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738724.jpg)
![Не потрібен. Ямал не хоче бачити нового гравця в Барселоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738925.jpg)
Коментарі 0