Голи Безуса та Яремчука забезпечили Генту перемогу над Зюлте-Варегем

«Бики» здобули впевнену перемогу на своєму полі

5397
3
twitter.com/kaagent

У поєдинку 18-го туру чемпіонату Бельгії «Гент» обіграв «Зюлте-Варегем» з рахунком 2:0.

Господарі поля відкрили рахунок вже на 3-й хвилині, і у взятті воріт взяли участь наші співвітчизники. Яремчук поборовся перед штрафним «Зюлте-Варегем», а Безус «зловив» відскок і точно пробив у кут. Після цього Яремчук двічі відправляв м'яч у ворота гостей, але обидва рази арбітр фіксував офсайд. У наступному епізоді відзначитися форварду завадив вже голкіпер. Але все ж старання Яремчука принесли результат, і українець збільшив перевагу своєї команди, реалізувавши вихід один на один з голкіпером.

Після перерви був близький до дублю Безус, але після удару українця м'яч трохи розминувся зі штангою. Продовжував тероризувати оборону суперників і Яремчук, який часто опинявся на вигідних позиціях. Втім, більш голів в матчі забито не було.