ВІДЕО. Корейські коментатори ледь не сказилися, святкуючи гол Сона

Коментатори дуже емоційно відреагували на фантастичний м'яч свого співвітчизника

ВІДЕО. Корейські коментатори ледь не сказилися, святкуючи гол Сона
© ФК Тоттенхем. Сон Хин Мін (в центрі)
27-річний корейський форвард «Тоттенхема» Сон Хин Мін відзначився чудовим забитим м'ячем у поєдинку 16-го туру АПЛ з «Бернлі» (5:0).
 
Сон Хин Мін забив на 32-й хвилині, самотужки пробігши чи не все поле і вразивши ворота суперника. Корейські коментатори, описуючи гол свого співвітчизника, ледь не сказилися від захвату.
 
На рахунку Сон Хин Міна 89 матчів за збірну Південної Кореї з футболу, де він забив 26 м'ячів.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    pol55
      pol55, 07.12.2019 21:34
    +1
    Притом за минут 5 до этого его грубо блокировали (удар пришелся в гр.клетку,долго его откачивали),но получилось как бы второе дыхание.
    polesse2000
      polesse2000, 07.12.2019 21:00
    +1
    Да , хорош чертяка
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 07.12.2019 20:47
    +5
    Ну так гол действительно шедевральный. Я понимаю корейских комментаторов...У любого человека такой гол вызывает восторг!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 07.12.2019 20:38
    +7
    Красава, і фізуха і техніка, і бачення поля, суперГОЛ!!!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 07.12.2019 20:37
    +4
    да я бы не сказал что сошли с ума, вполне в рамках адекватности. гол классный!
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 07.12.2019 20:13
    +4
    Ну, до арабов им, конечно далеко. Тебе уже просто все там разнесли, если бы Саллах такой положил. Но Сон, конечно, монстр.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 07.12.2019 20:13
    +16
    гол-красень
    аби такий забив Мессі або Кріштіану - крутили би тиждень по всім каналам, мережам та змі
    alefteev77
    online
      alefteev77, 07.12.2019 20:13
    +16
    гол-красень
    аби такий забив Мессі або Кріштіану - крутили би тиждень по всім каналам, мережам та змі
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 07.12.2019 20:38
    +7
    Красава, і фізуха і техніка, і бачення поля, суперГОЛ!!!
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 07.12.2019 20:47
    +5
    Ну так гол действительно шедевральный. Я понимаю корейских комментаторов...У любого человека такой гол вызывает восторг!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 07.12.2019 20:37
    +4
    да я бы не сказал что сошли с ума, вполне в рамках адекватности. гол классный!
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 07.12.2019 20:13
    +4
    Ну, до арабов им, конечно далеко. Тебе уже просто все там разнесли, если бы Саллах такой положил. Но Сон, конечно, монстр.
    pol55
      pol55, 07.12.2019 21:34
    +1
    Притом за минут 5 до этого его грубо блокировали (удар пришелся в гр.клетку,долго его откачивали),но получилось как бы второе дыхание.
    polesse2000
    online
      polesse2000, 07.12.2019 21:00
    +1
    Да , хорош чертяка