Естерсунд-2019. Україна посіла шосте місце в чоловічій естафеті

Перемогу здобула команда Норвегії

© Український біатлон. Дмитро Підручний
7 грудня в шведському Естерсунді в рамках першого етапу Кубка світу пройшла чоловіча естафетна гонка.

Мало хто вірив, що Україні вдасться посісти високе місце в чоловічій естафеті, але тренерський штаб збірної грамотно розставив спортсменів по етапах. Забійником був Артем Тищенко, який ідеально відпрацював на вогневих рубежах і заклав першу цеглину в успіх.

Артем Прима, Руслан Ткаленко і Дмитро Підручний стріляли гірше, але, на відміну від багатьох суперників, обійшлися без штрафних кіл, і наш капітан зумів фінішувати шостим, пропустивши вперед лідерів світового біатлону.

Норвезькі біатлоністи зуміли поквитатися з французами за індивідуальну гонку і здобули перемогу. Мартену Фуркаду і компанії пройшлося задовольнятися срібними нагородами, а третя позиція несподівано дісталася італійцям, які залишили за спиною команди Росії та Швеції.