Енді Руїс - Ентоні Джошуа. Відео бою

Дивіться відео бою Джошуа - Руїс

Енді Руїс - Ентоні Джошуа. Відео бою
© Twitter
7 грудня о Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) відбувся другий бій між американцем мексиканського походження Енді Руїсом (33-2, 22 КО) і британцем Ентоні Джошуа (23-1, 21 КО).
 
На кону в бою-реванші стояли пояси чемпіона світу за версіями WBA, WBO, IBF і IBO, які в першому поєдинку 1 червня 2019 року Руїс сенсаційно відібрав у Джошуа.
 
Бій тривав усі 12 раундів. Джошуа переміг Руїса за очками 118-110, 118-110, 119-109 і повернув собі чотири чемпіонські пояси.
 
Енді Руїс - Ентоні Джошуа. Відео бою

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    john2222
      john2222, 08.12.2019 00:50
    0
    Barsa2019, 08.12.2019 00:37
    Свинопас бабла срубил за этот бой,что год назад ему и не снилось.Джошуа заплатили около 80 млн + бонусы будут, более 100 млн Джошуа получит.Епать, куда катится этот мир...
    Не завидуй!
    Barsa2019
    Barsa2019, 08.12.2019 00:37
    0
    Свинопас бабла срубил за этот бой,что год назад ему и не снилось.Джошуа заплатили около 80 млн + бонусы будут, более 100 млн Джошуа получит.Епать, куда катится этот мир...
    john2222
      john2222, 08.12.2019 00:31
    -3
    vizuals, 08.12.2019 00:14
    Толстячелло, на вихід, як і було заплановано.
    СВИНЬЮ послали нах!
    vizuals
      vizuals, 08.12.2019 00:14
    -1
    Толстячелло, на вихід, як і було заплановано.
    john2222
      john2222, 08.12.2019 00:50
    0