Після своїх перемог дві вінницькі команди наблизилися до львівської

ВК «МХП-Вінниця» та «Серце Поділля» продовжують переслідувати «Барком-Кажани»

1004
0
ФВУ
Сьогодні були зіграні три заключні матчі 6-го туру чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Два вінницьких клуба приймали своїх суперників вдома і завдали їм поразок.

Так, волейболісти «МХП-Вінниця» хоча і в запеклій боротьбі, але зуміли зломити опір харківської «Юракадемії». Перші два сети завершилися з однаковим рахунком 25:22. А в третій партії господарі поля виграли 25:23. 16 очок переможцям приніс Олександр Буздуган і 14 Артем Скороход. У харків'ян, як завжди, лідером атак був їх капітан Іван Кривобок - 17 очок.

«Серце Поділля» вдруге в цьому турі переміг чернігівський «Буревісник-ШВСМ». Причому, як і напередодні, з рахунком 3:0. І тут вінницьким гравцям довелося неабияк попрацювати, щоб досягли успіху. Наприклад, дві останні партії завершилися тільки з мінімальною їхньою перевагою - 25:23 і 27:25. У переможців по 11 очок набрали Сергій Руденко і Кирило Клочко, а у тих, хто програв 13 очок в активі Олексія Деніна і 11 у Олексія Білика.

І третій матч в суботу було зіграно з результатом 3:0. Харківський «Локомотив» вдома обіграв хмельницький «Новатор», для якого це була вже 12 поразка в 12 матчах. Тільки в першому сеті гості чинили серйозний опір 28:26, а далі харків'яни перемогли практично без боротьби - 25:12 і 25:14. У господарів майданчика 18 очок набрав Євген Капаєв і 11 - Євген Політько.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки. Суперліга
6 тур. Другі матчі. 7 грудня
ВК «МХП-Вінниця» - «Збірна Харківської області-Юракадемія»
3:0 (25:22, 25:22, 25:23)
«Серце Поділля» (Вінниця) - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)
3:0 (25:16, 25:23, 27:25)
«Локомотив-збірна Харківської області-1» - «Новатор» (Хмельницький)
3:0 (28:26, 25:12, 25:14)

Турнірна таблиця чоловічої Суперліги після 6 турів:
1. «Барком-Кажани» 12 матчів, 10 перемог, 2 поразки, 31 очко, співвідношення партій 34 - 13
2. ВК «МХП-Вінниця» 12, 10, 2, 30, 34 - 12
3. «Серце Поділля» 12, 9, 3, 27, 32 - 13
4. «Житичі-ЖНАЕУ» 12, 8, 4, 23, 27 - 16
5. «Локомотив-збірна Харківської області-1» 12, 5, 7, 14, 18 - 25
6. «Буревісник-ШВСМ» 12, 3, 9, 10, 14 - 27
7. «Збірна Харківської області-Юракадемія» 12, 3, 9, 9, 10 - 27
8. «Новатор» 12, 0, 12, 0, 0 - 36