Тренер Руїса: «Під час зважування сталася помилка»

Менні Роблес вважає, що вага Енді набагато менша заявленої

Тренер Руїса: «Під час зважування сталася помилка»
© mirror. Енді Руїс і Ентоні Джошуа
Менні Роблес, тренер чемпіона світу за версіями WBA, IBF і WBO в надважкій вазі Енді Руїса (33-1, 22 КО), прокоментував несподіване збільшення ваги свого підопічного перед боєм-реваншем проти Ентоні Джошуа (22-1, 21 КО). Відзначимо, що з часів їх першого бою Руїс набрав 6,5 кг, хоча обіцяв помітно схуднути.
 
«Я думаю, що помилка сталася через переведення з кілограмів у фунти, ви також повинні враховувати збільшення ваги через те, що він був одягнений», - сказав тренер мексиканця.
 
Роблес продовжив, сказавши, що справжня вага Руїса становить 273 фунти, а не 283 фунти (10 фунтів = 4,5 кг), які були вказані, коли він встав на ваги.
 
«Він добре підготовлений, як завжди», - додав Роблес, зазначивши, що м'язова маса Руїса збільшилася з часів першого бою.
 
Нагадаємо, 7 грудня в Саудівській Аравії боксери проведуть бій-реванш, в якому Джошуа має намір повернути собі чемпіонські повноваження.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Mirror

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Barsa2019
    Barsa2019, 07.12.2019 14:31
    -1
    Этот свинопас даже и близко на боксёра не похож.Недоразумение в первом бою было, будет рылом лежать на настиле ринга до 8 раунда.Топим за Джошуа!
    vital
    online
      vital, 07.12.2019 12:57
    +2
    Серж Пир, 07.12.2019 12:49
    Дичь конечно. Бой за звание ЧМ, а вес посчитать не могут
    Усе сказане (начебто похибка в 10 фунтів, чи самбреро на голові) не відміняє той факт, що сказані новоспеченим чемпіоном слова про схуднення до наступного бою виявилися мильною бульбашкою.
    Думаю, Джошуа проведе бій в стилі Володимира Кличка, джебом тримаючи Руїса на дальній дистанції і не даючи тому наблизитися. Може, навіть буде перемога Джошуа за очками...
    Серж Пир
      Серж Пир, 07.12.2019 12:49
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Дичь конечно. Бой за звание ЧМ, а вес посчитать не могут
    Женя Матийчук
      Женя Матийчук, 07.12.2019 12:40
    0
    вполне может быть, думаю что за пару дней до боя уже абсолютно все равно какой у кого вес.
    vital
    online
      vital, 07.12.2019 12:57
    +2
    Серж Пир, 07.12.2019 12:49
    Дичь конечно. Бой за звание ЧМ, а вес посчитать не могут
    Усе сказане (начебто похибка в 10 фунтів, чи самбреро на голові) не відміняє той факт, що сказані новоспеченим чемпіоном слова про схуднення до наступного бою виявилися мильною бульбашкою.
    Думаю, Джошуа проведе бій в стилі Володимира Кличка, джебом тримаючи Руїса на дальній дистанції і не даючи тому наблизитися. Може, навіть буде перемога Джошуа за очками...
    Серж Пир
      Серж Пир, 07.12.2019 12:49
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Дичь конечно. Бой за звание ЧМ, а вес посчитать не могут
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 07.12.2019 12:40
    0
    вполне может быть, думаю что за пару дней до боя уже абсолютно все равно какой у кого вес.