08.12.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Маріуполь – ФК Львів – 0:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку сімнадцятого тура Української Прем’єр-ліги

Маріуполь – ФК Львів – 0:0. Текстова трансляція матчу
© УПЛ

Українська Прем’єр ліга. 17-й тур.

Маріуполь – ФК Львів – 0:0

 Тищенко, 66, Вакула, 89 – Шина, 19, Алваро, 62, Пернамбуко, 86

 Танковський, 64 – Братков, 48

Маріуполь: Гальчук – Яворський, Биков, Чоботенко – Тищенко, Горбунов, Петерман (Танковський, 46), Мишньов, Кірюханцев – Вакула, Чурко (Кащук, 77).

Запасні: Поспєлов, Полегенько, Чех, Путря, Топалов.

ФК Львів: Сарнавський Татарков, Братков, Гончар, Люлька Борзенко Богунов (Квасний, 90+2), Сабіно, Алваро (Пернамбуко, 72), Шина Ренан (Велвес, 68).

Запасні: Бандура, Зубков, Феліпе, Демків.

Арбітр: Сергій Бойко (Білгород-Дністровський)

Стадіон: ім. В. С. Бойко (Маріуполь)

Наші оцінки:

   

Заміни Маріуполь: Танковський – 4,0, Топалов – 5,0, Кащук – 5,0.

Заміни ФК Львів: Велвес – 5,0, Пернамбуко – 4,5, Квасний – б/о.

У неділю, 8-го грудня, відбудеться поєдинок сімнадцятого туру Української Прем'єр-ліги, в якому «Маріуполь» битиметься проти ФК «Львів». Матч пройде в Маріуполі, на поле стадіону ім. В. С. Бойко, початок о 14:00.
 
Для команди Олександра Бабича не залишилося перспектив завершити 2019 й рік вище шостої позиції в турнірній таблиці УПЛ. А ось опуститися до зони вильоту «Маріуполь» цілком ще може. Інше питання, що для такого явища необхідний ну вже дуже «голлівудський» сценарій, проте перші кроки до його реалізації можуть зробити підопічні Єгіше Мелікяна, за допомогою перемоги в очному протистоянні з приазовцями. Що страшніше - втратити місце у верхній шістці або ж опинитися випередженими прямими конкурентами в підвалі турнірної таблиці?
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Маріуполем» і ФК «Львів». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.12.2019 16:00
    -2
    Maks7777, 08.12.2019 15:39
    Футбол уровня районного чемпионата(((жестьь,
    Нічого, скоро ахметова розкуркулять, я побачу який рівень ви будете показувати
    Maks7777
    Maks7777, 08.12.2019 15:39
    -1
    Футбол уровня районного чемпионата(((жестьь,
    MaxUa
    MaxUa, 08.12.2019 15:33
    +2
    Ничего себе. Команды в равных составах. Интрига закручивается все сильнее.
    MaxUa
    MaxUa, 08.12.2019 15:32
    -1
    Татарковский? Это кто? Нечто среднее между Татарковым и Танковским?
    MaxUa
    MaxUa, 08.12.2019 15:18
    +2
    Ростик Карпа, 08.12.2019 15:07
    О червона, якщо Маріуполь до 70 хв не забє то щей пінальті буде)
    Красная - это правильно. Красную еще в первом тайме давать надо было, когда Львов имел несколько возможностей, чтобы забить.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 08.12.2019 15:07
    0
    О червона, якщо Маріуполь до 70 хв не забє то щей пінальті буде)
    MaxUa
    MaxUa, 08.12.2019 14:50
    -2
    Ростик Карпа, 08.12.2019 14:44
    І цей Маріуполь зуміг на нічию з шахтарем зіграти?
    Львову респект, давіть собаку)
    Это, видимо, какое-то недоразумение. Но во втором тайме скорее всего ситуация изменится.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 08.12.2019 14:44
    -1
    І цей Маріуполь зуміг на нічию з шахтарем зіграти?
    Львову респект, давіть собаку)
    comentraktor
      comentraktor, 08.12.2019 14:24
    +2
    Мариупольцы, заипали вы с этими дудками, у меня тут перед телевизором голова гудит, я представляю на стадионе.
    artemshepit
      artemshepit, 08.12.2019 14:17
    +1
    Eclipse, 08.12.2019 14:11
    ВСЯ Украина за победу команды прифронтового города! А как иначе могут болеть патриоты?
    Мариуполь! Вперёд к победе!
    Тільки за всіх не треба і фронт тут ні при чому. А "Маріуполь" повинен виграти.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 08.12.2019 14:13
    +2
    Eclipse, 08.12.2019 14:11
    ВСЯ Украина за победу команды прифронтового города! А как иначе могут болеть патриоты?
    Мариуполь! Вперёд к победе!
    Eclipse
      Eclipse, 08.12.2019 14:11
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    ВСЯ Украина за победу команды прифронтового города! А как иначе могут болеть патриоты?
    Мариуполь! Вперёд к победе!
    MaxUa
    MaxUa, 08.12.2019 15:33
    +2
    Ничего себе. Команды в равных составах. Интрига закручивается все сильнее.
    MaxUa
    MaxUa, 08.12.2019 15:18
    +2
    Ростик Карпа, 08.12.2019 15:07
    О червона, якщо Маріуполь до 70 хв не забє то щей пінальті буде)
    Красная - это правильно. Красную еще в первом тайме давать надо было, когда Львов имел несколько возможностей, чтобы забить.
    comentraktor
    online
      comentraktor, 08.12.2019 14:24
    +2
    Мариупольцы, заипали вы с этими дудками, у меня тут перед телевизором голова гудит, я представляю на стадионе.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 08.12.2019 14:13
    +2
    Eclipse, 08.12.2019 14:11
    ВСЯ Украина за победу команды прифронтового города! А как иначе могут болеть патриоты?
    Мариуполь! Вперёд к победе!
    artemshepit
      artemshepit, 08.12.2019 14:17
    +1
    Eclipse, 08.12.2019 14:11
    ВСЯ Украина за победу команды прифронтового города! А как иначе могут болеть патриоты?
    Мариуполь! Вперёд к победе!
    Тільки за всіх не треба і фронт тут ні при чому. А "Маріуполь" повинен виграти.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 08.12.2019 15:07
    0
    О червона, якщо Маріуполь до 70 хв не забє то щей пінальті буде)