Урош ВЕЛЕПЕЦЬ: «Українські біатлоністки занадто мало тренуються»

Тренер Юлії Джими - про невдачі українських біатлоністок

Урош ВЕЛЕПЕЦЬ: «Українські біатлоністки занадто мало тренуються»
© xSport. Урош Велепец

Колишній головний тренер жіночої збірної України, а нині особистий тренер Юлії Джими Урош Велепець вважає, що причиною падіння рівня результатів збірної України є недостатні тренувальні навантаження:

- Володимир Бринзак озвучив версію, що в минулому сезоні Юля перебрала з навантаженнями, тренуючись з чоловічою збірною Словенії. Як ви вважаєте, в чому причина такого невиразного сезону?
- Не можу погодитися зі словами Володимира Михайловича. Думаю, що всі біатлоністки в Україні дуже мало тренуються, тому вони не можуть ходом конкурувати зі спортсменками з Норвегії, Німеччини. Я складав програму, ми нормально з нею працювали.

Джима виграла стартову гонку в минулому сезоні, а говорять, що вона перетренувалися? Це дурниці, так може сказати людина, яка не розуміє всю специфіку. Просто вона серйозно захворіла, а про це ніхто не говорив. А як ти будеш хворим бігти і показувати результат? Джима здатна перетравлювати ще більше навантажень.

Лєна Підгрушна в олімпійському сезоні зробила 370 годин тренувань, і думала, що буде бігти як Кайса Макаряйнен. Тоді як норвезькі лижниці тренуються по 800 годин, а якщо ти робиш вполовину менше, то як ти зможеш бігти на їхньому рівні?

Раніше Джима розповіла про зіткнення з французькою біатлоністкою.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — XSport

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sarra2008
      sarra2008, 07.12.2019 10:02
    -4
    От цікаво і як це вони до нього чемпіонками миру та ОІ ставали? І таж Олена на останньому колі всіх виносила?
    sarra2008
      sarra2008, 07.12.2019 10:00
    -3
    palyvoda2006, 06.12.2019 18:42
    Дякуєм, Урош за викриття помилок українських біатлоністок перед українськими уболівальниками. Тепер усе стає зрозуміло!
    Щось не пам'ятаю особливого всплеску в результатах дівчат під його повноцінним керівництвом (не в перший сезон, коли ще була закладена інша база). Навпаки спад розпочався, ще й команда розвалилась
    vizuals
      vizuals, 06.12.2019 21:27
    -1
    Цей Пипець щось занадто розкудахтався пысля перемоги Джими. Краще б поговорив б про минулий сезон, як він і Джима багато тренувалися)))
    palyvoda2006
      palyvoda2006, 06.12.2019 18:42
    +3
    Дякуєм, Урош за викриття помилок українських біатлоністок перед українськими уболівальниками. Тепер усе стає зрозуміло!
    Mister Ю
      Mister Ю, 06.12.2019 18:35
    +7
    Хоч один професійний адекватний коментар і укір всім цим факультативникам...
    Молодець дядько! Продовжуй тренування Юлії та хай цього сезону обходять вас всі негаразди!
    УДАЧІ вам!
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 06.12.2019 16:51
    -7
    Пускай тренируются честолюбивые дублеры, олимпийским чемпионкам не зачем тренировать не бег, не стрельбу. Да, и место проведения соревнований под чемпионок подбирать надо.
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 06.12.2019 16:39
    -5
    Особенно со спортсменками сборной Германии)) Там уже вся сборная состоит из одних черепах, за исключением бывшей лыжницы Херманн, и то которая уже ногами умудряется проигрывать колобку Вирер, с короткими ногами и кривой техникой, которую та же Херманн в эстафетах два года подря насиловала, по 25 секунд за круг съедалала, а сейчас, этот итальянский колобок уже выносит ногами Херманн. Хорошо так в Германии тренируют, что лыжница проигрывает ходом биатлонистке с кривой техникой. В Германии, как раз таки всем сейчас пофиг на тренировки и уж кого, а Германию сейчас ставить в пример нельзя. Там полный провал, как с тренерами, так и со спортсменами. Посмотрите на ход немецких спортсменок, ни чуть не лучше нашего. И если кого сейчас ставить в пример, так это Францию. Уж, не знаю, что они там такого нашли уникального, что за методики, что за смазку применяют, но сейчас - Франция - номер одни в мировом биатлоне, и никакая Германия, ни Норвегия сейчас им не конкурент. Сейчас такой период в биатлоне, что Германия уже крепкий середняк, уровня Украины.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 06.12.2019 15:17
    +4
    Александр Купцов, 06.12.2019 15:05
    Все по делу..Как тренируемся, такой результат и получаем..ну и плюс финансирование, конечно...собственные трассы и т.д.. все это дает отпечаток на результат. Но даже при всем при этом наши девочки, на самом деле, прыгают выше головы, я считаю (вы не думайте, что ТОП-20-30 это мало в биатлоне).
    Согласен какие условия такой и результат! У наших болельщиков почему то завышенные требования. При низком уровне жизни в стране хотим во всех видах спорта быть на уровне Германии,Франциии и т.д.
    Александр Купцов
      Александр Купцов, 06.12.2019 15:05
    +14
    Все по делу..Как тренируемся, такой результат и получаем..ну и плюс финансирование, конечно...собственные трассы и т.д.. все это дает отпечаток на результат. Но даже при всем при этом наши девочки, на самом деле, прыгают выше головы, я считаю (вы не думайте, что ТОП-20-30 это мало в биатлоне).
    Александр Купцов
      Александр Купцов, 06.12.2019 15:05
    +14
    Все по делу..Как тренируемся, такой результат и получаем..ну и плюс финансирование, конечно...собственные трассы и т.д.. все это дает отпечаток на результат. Но даже при всем при этом наши девочки, на самом деле, прыгают выше головы, я считаю (вы не думайте, что ТОП-20-30 это мало в биатлоне).
    Mister Ю
      Mister Ю, 06.12.2019 18:35
    +7
    Хоч один професійний адекватний коментар і укір всім цим факультативникам...
    Молодець дядько! Продовжуй тренування Юлії та хай цього сезону обходять вас всі негаразди!
    УДАЧІ вам!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 06.12.2019 15:17
    +4
    Александр Купцов, 06.12.2019 15:05
    Все по делу..Как тренируемся, такой результат и получаем..ну и плюс финансирование, конечно...собственные трассы и т.д.. все это дает отпечаток на результат. Но даже при всем при этом наши девочки, на самом деле, прыгают выше головы, я считаю (вы не думайте, что ТОП-20-30 это мало в биатлоне).
    Согласен какие условия такой и результат! У наших болельщиков почему то завышенные требования. При низком уровне жизни в стране хотим во всех видах спорта быть на уровне Германии,Франциии и т.д.
    palyvoda2006
      palyvoda2006, 06.12.2019 18:42
    +3
    Дякуєм, Урош за викриття помилок українських біатлоністок перед українськими уболівальниками. Тепер усе стає зрозуміло!