Челсі зможе купувати нових гравців цієї зими

Трансферний бан англійського клубу скорочено

Челсі зможе купувати нових гравців цієї зими
© ФК Челсі
Спортивний арбітражний суд Лозанни (CAS) задовольнив апеляцію лондонського «Челсі» щодо заборони на трансфери.
 
У минулому лютому ФІФА покарала «Челсі» за порушення правил міжнародних трансферів неповнолітніх гравців, заборонивши здійснювати трансфери футболістів протягом двох трансферних вікон.
 
Тепер покарання «Челсі» скорочено до одного трансферного вікна, яке відкривалося минулого літа. В майбутньому січні «Челсі» зможе офіційно здійснювати трансфери.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Офіційний сайт CAS

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 06.12.2019 16:04
    +1
    MaxUa, 06.12.2019 14:39
    Да? Они тоже начали развивать импортозамещение?
    Там просто больше 30 игроков по арендам лазило!
    MaxUa
    MaxUa, 06.12.2019 14:39
    +1
    UKRAINE FAN, 06.12.2019 14:27
    Запрет на трансферы пошел клубу только на пользу!
    Да? Они тоже начали развивать импортозамещение?
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 06.12.2019 14:27
    +1
    Запрет на трансферы пошел клубу только на пользу!
    MaxUa
    MaxUa, 06.12.2019 14:18
    +2
    Ой, ну наконец-то. Сколько помпезного шума из-за этого события налила пресса. А в итоге дело закончилось тем, что Челси всего лишь одно лето не имел права подписывать игроков. И самое главное - контракты с футболистами, которые были подписаны с нарушением правил, расторгнуты конечно же не были. Что в который уже раз доказывает известную истину - если нельзя, но очень хочется, значит можно. Главное, чтобы пресса напустила побольше торжественного шума и сделала вид, будто виновник понес невероятно жесткое наказание.
    MaxUa
    MaxUa, 06.12.2019 14:18
    +2
    Ой, ну наконец-то. Сколько помпезного шума из-за этого события налила пресса. А в итоге дело закончилось тем, что Челси всего лишь одно лето не имел права подписывать игроков. И самое главное - контракты с футболистами, которые были подписаны с нарушением правил, расторгнуты конечно же не были. Что в который уже раз доказывает известную истину - если нельзя, но очень хочется, значит можно. Главное, чтобы пресса напустила побольше торжественного шума и сделала вид, будто виновник понес невероятно жесткое наказание.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 06.12.2019 16:04
    +1
    MaxUa, 06.12.2019 14:39
    Да? Они тоже начали развивать импортозамещение?
    Там просто больше 30 игроков по арендам лазило!
    MaxUa
    MaxUa, 06.12.2019 14:39
    +1
    UKRAINE FAN, 06.12.2019 14:27
    Запрет на трансферы пошел клубу только на пользу!
    Да? Они тоже начали развивать импортозамещение?
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 06.12.2019 14:27
    +1
    Запрет на трансферы пошел клубу только на пользу!