Естерсунд-2019. Джима завоювала срібло в індивідуальній гонці

Українська біатлоністка стала єдиною, кому вдалося закрити всі мішені

Естерсунд-2019. Джима завоювала срібло в індивідуальній гонці
© biathlon.com.ua. Юлія Джима
5 грудня в шведському Естерсунді в рамках першого етапу Кубка світу відбулася жіноча індивідуальна гонка.
 
Українка Юлія Джима через зіткнення з французькою біатлоністкою на тренуванні була змушена пропустити перші гонки сезону. Навіть участь киянки в індивідуальній гонці довгий час була під питанням, але в минулому сезоні в словенській Поклюці їй вдалося здобути першу особисту перемогу саме в цій дисципліні. Напевно, перемога річної давності додала 29-річній українці додаткової мотивації зробити подвиг.
 
Проблеми на стрільбі мали практично всі біатлоністки. З двома промахами француженки Жюстін Бреза і Жюлья Симон зуміли до останньої стрільби Джими закріпитися на перших двох рядках фінішного протоколу, але в індивідуальній гонці святкувати перемогу задовго до її кінця не можна, і ця індивідуалка ледь не стала тому підтвердженням.
 
Джима стала єдиною біатлоністкою, кому вдалося закрити всі 20 мішеней. З таким результатом українка вирушила на фінішне коло з найкращим часом, але перевага над француженками була крихітною - 6 і 11 секунд над Бреза і Сімон відповідно. Проте, Юлія віддала на трасі всі сили і зуміла завоювати срібну медаль, програвши переможниці гонки лише 11 секунд.
 
Бреза здобула перемогу, а для Сімон це третє місце стало дебютним подіумом на Кубку світу. Екс-білоруска Дар'я Блашко після двох промахів на першому рубежі зібралася, в подальшому закрила всі мішені і набрала перші залікові очки вже в другій особистій гонці за Україну, ставши 21-ю. З трьома хвилинами штрафу вдалося набрати очки також Віті Семеренко і Анастасії Меркушиній, а ось Валі Семеренко п'ять промахів завадили потрапити навіть в топ-50
 
Результати гонки:
 
1.  Жюстін Бреза  (2+0+0+0)  42:35,1
2.  Юлія Джима  (0+0+0+0)  +11,1
3.  Жюлья Сімон  (0+0+0+2)  +17,7
...
21.  Дар'я Блашко  (2+0+0+0)  +2:50,9
28.  Віта Семеренко  (0+1+0+2)  +3:37,4
31.  Анастасія Меркушина  (0+0+1+2)  +3:57,0
57.  Валя Семеренко  (1+1+2+1)  +5:34,4
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 06.12.2019 21:08
    0
    Виктор Петренко, 05.12.2019 20:46
    Якби не допінгова жабоїдка Юля би перемогла...
    А чого мінусуєте мене ідіоти?Кілька днів назад жабоїдка бреза показала лише 20-й результат ходом,причому сильно відстала у спринті.А це у двічі менша дистанція.А вчора вона показує 3-йрезультат ходом з незначним відставанням.Це що не допінг?
    Алексей Никоненко
      Алексей Никоненко, 06.12.2019 05:08
    +4
    ЛамборДжима. !!!!! 😁😁😁😁😁😁
    Василий Будник
      Василий Будник, 05.12.2019 22:34
    +5
    Хорошо бы нашим биатлонистам столкнуться с кем-то, как Джима, и тоже завоевать медаль..
    rugby1970
      rugby1970, 05.12.2019 21:04
    +11
    УМНИЧКА! БРАВО!
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 05.12.2019 20:46
    -7
    Якби не допінгова жабоїдка Юля би перемогла...
    Serhiy (Миколаїв)
      Serhiy (Миколаїв), 05.12.2019 20:30
    -7
    pricolist, 05.12.2019 19:17
    Даша Блашко также молодец, на первом кубке мира 21 место весьма неплохо, есть талант у девушки и его надо раскрыть. Настя видимо расстроилась после промаха на 3 стрельбе и еще дважды промахнулась...
    Д
    vizuals
      vizuals, 05.12.2019 20:08
    +3
    ЛамборДжима знову в деле
    SKIF1927
      SKIF1927, 05.12.2019 19:46
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Молодець, Слава Украіні !
    А проблеми з швідкістю, це після хвороби.
    VITASS
      VITASS, 05.12.2019 19:42
    +16
    юлька снайпер, но с ходом беда.
    но все равно мои витання
    grifon
      grifon, 05.12.2019 19:41
    +6
    ARTA LC, 05.12.2019 19:38
    Главное, чтобы не было повторения у Джимы прошлого сезона, когда было золото на первом этапе в индивидуалке, в Поклюке вроде, и потом "все пропало"... продолжения того успеха в прошлом сезоне мы не увидели... Поэтому удачи и здоровья и успеха конечно на будущих стартах!!!
    це точно. коментатор про це теж казав
    ARTA LC
      ARTA LC, 05.12.2019 19:38
    +18
    Главное, чтобы не было повторения у Джимы прошлого сезона, когда было золото на первом этапе в индивидуалке, в Поклюке вроде, и потом "все пропало"... продолжения того успеха в прошлом сезоне мы не увидели... Поэтому удачи и здоровья и успеха конечно на будущих стартах!!!
    grifon
      grifon, 05.12.2019 19:27
    -15
    сестрички на вихід, а Джима респект
    ihor7003
      ihor7003, 05.12.2019 19:18
    -9
    Джима умничка! Теперь можно дать отдохнуть и до конца залечить микротравму. На эстафету первый этап Меркушина, на последний нужно ставить Блашко( девченка с характером),а там на усмотрение Виту точно ставить, а еще одно место Валя Семеренко или свежая Белкина
    pricolist
      pricolist, 05.12.2019 19:17
    +16
    Даша Блашко также молодец, на первом кубке мира 21 место весьма неплохо, есть талант у девушки и его надо раскрыть. Настя видимо расстроилась после промаха на 3 стрельбе и еще дважды промахнулась...
    Loma Dete
      Loma Dete, 05.12.2019 19:16
    +2
    Норм включилась на последнем круге. На выходе из рубежа некрасиво её Даша заблочила, могла и пропустить, странный момент (с 55 секунды на видео https://youtu.be/NL4w1j9dfKY?t=63)
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 05.12.2019 19:13
    +10
    У наших давно скорости не было. Последний такой год наверное был 14.
    Tkach008
      Tkach008, 05.12.2019 19:12
    +10
    Скорости нет, но медаль уже есть)) И то хорошо... Дальше будет лучше))
    сергей богданов
      сергей богданов, 05.12.2019 19:11
    +11
    Класс не пропьешь! Браво!
    Василий Будник
      Василий Будник, 05.12.2019 19:10
    -6
    Точно французы салом лыжи мажут. Жабьим салом)
    nomad
      nomad, 05.12.2019 19:03
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Чётко отстрелялась, как из пулемёта! Ещё и францускую цепь разорвала. Браво!
    Berezyak1999
      Berezyak1999, 05.12.2019 18:51
    +21
    Браво Юля
    Honza Pepik
    Honza Pepik, 05.12.2019 18:45
    +20
    Юля вміє все зробити круто. Такої більш немає.
    ARTA LC
      ARTA LC, 05.12.2019 19:38
    +18
    Главное, чтобы не было повторения у Джимы прошлого сезона, когда было золото на первом этапе в индивидуалке, в Поклюке вроде, и потом "все пропало"... продолжения того успеха в прошлом сезоне мы не увидели... Поэтому удачи и здоровья и успеха конечно на будущих стартах!!!
    VITASS
      VITASS, 05.12.2019 19:42
    +16
    юлька снайпер, но с ходом беда.
    но все равно мои витання
    pricolist
      pricolist, 05.12.2019 19:17
    +16
    Даша Блашко также молодец, на первом кубке мира 21 место весьма неплохо, есть талант у девушки и его надо раскрыть. Настя видимо расстроилась после промаха на 3 стрельбе и еще дважды промахнулась...
    Vlad Rasevski
      Vlad Rasevski, 05.12.2019 18:46
    +14
    А я в душі очікував!!! Приємна новина! Якби в першій групі, не по розбитій трасі ... ну то таке!!! Подіум здорово!!!
    Kherson384
      Kherson384, 05.12.2019 18:51
    +13
    Молодец!
    rugby1970
      rugby1970, 05.12.2019 21:04
    +11
    УМНИЧКА! БРАВО!
    сергей богданов
      сергей богданов, 05.12.2019 19:11
    +11
    Класс не пропьешь! Браво!
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 05.12.2019 19:13
    +10
    У наших давно скорости не было. Последний такой год наверное был 14.
    Tkach008
      Tkach008, 05.12.2019 19:12
    +10
    Скорости нет, но медаль уже есть)) И то хорошо... Дальше будет лучше))
    SKIF1927
      SKIF1927, 05.12.2019 19:46
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Молодець, Слава Украіні !
    А проблеми з швідкістю, це після хвороби.
    Omen
      Omen, 05.12.2019 18:48
    +7
    Поздравляем Юлю, супер! Но ход бы улучшить!
    grifon
      grifon, 05.12.2019 19:41
    +6
    ARTA LC, 05.12.2019 19:38
    Главное, чтобы не было повторения у Джимы прошлого сезона, когда было золото на первом этапе в индивидуалке, в Поклюке вроде, и потом "все пропало"... продолжения того успеха в прошлом сезоне мы не увидели... Поэтому удачи и здоровья и успеха конечно на будущих стартах!!!
    це точно. коментатор про це теж казав
    Василий Будник
      Василий Будник, 05.12.2019 22:34
    +5
    Хорошо бы нашим биатлонистам столкнуться с кем-то, как Джима, и тоже завоевать медаль..
    nomad
      nomad, 05.12.2019 19:03
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Чётко отстрелялась, как из пулемёта! Ещё и францускую цепь разорвала. Браво!
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 05.12.2019 18:57
    +5
    Будемо сподіватися що дійсно це наразі вкатка бо програвати стільки ходом... І це не тільки Джима це всі без винятку наші дівчата біжать в такому темпі...
    Алексей Никоненко
      Алексей Никоненко, 06.12.2019 05:08
    +4
    ЛамборДжима. !!!!! 😁😁😁😁😁😁
    vizuals
      vizuals, 05.12.2019 20:08
    +3
    ЛамборДжима знову в деле
    Loma Dete
      Loma Dete, 05.12.2019 19:16
    +2
    Норм включилась на последнем круге. На выходе из рубежа некрасиво её Даша заблочила, могла и пропустить, странный момент (с 55 секунды на видео https://youtu.be/NL4w1j9dfKY?t=63)