ВІДЕО. Нурмагомедову не дають спокою лаври Майкла Джордана

Боєць ММА показав, як вміє грати в баскетбол

ВІДЕО. Нурмагомедову не дають спокою лаври Майкла Джордана
© Instagram. Хабіб Нурмагомедов
31-річний російський боєць Хабіб Нурмагомедов, чемпіон UFC у легкій вазі, зізнався, що любить грати в баскетбол.
 
«Я просто люблю цю гру. Майкл Джордан, де ти?», — написав Нурмагомедов в Instagram під відео, де він закидає м'яч в кільце.
 
56-річний екс-гравець НБА Майкл Джордан — один з найпопулярніших гравців в історії баскетболу.
 
Свій наступний поєдинок Нурмагомедов проведе проти 35-річного американця Тоні Фергюсона. Бій відбудеться 18-го квітня в Брукліні.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I just love this game 🏀 @nba @ufc @jumpman23 where are you?🧐

Публикация от Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ManUtd
    online
      ManUtd, 05.12.2019 11:20
    0
    flyber.lg, 05.12.2019 09:41
    > 56-летний экс-игрок НБА Майкл Джордан — один из самых популярных игроков в истории баскетбола.
    Серьезно?
    Это как в новости где упоминается Пеле дописывать кто такой Пеле. Или в Новости про МУхамеда Али дописывать кто такой Али.
    И ладно это был бы какой журнал "Хозяюшка"...
    Как по мне нормальная дописка для тех, кто родился в 2000-ых и не очень-то знают, кто такой Майкл Джордан, Пеле и Мухамед Али...
    flyber.lg
      flyber.lg, 05.12.2019 09:41
    +1
    > 56-летний экс-игрок НБА Майкл Джордан — один из самых популярных игроков в истории баскетбола.
    Серьезно?
    Это как в новости где упоминается Пеле дописывать кто такой Пеле. Или в Новости про МУхамеда Али дописывать кто такой Али.
    И ладно это был бы какой журнал "Хозяюшка"...
    Morfeo1
      Morfeo1, 05.12.2019 08:54
    +1
    iravik83, 05.12.2019 08:38
    странный такой баскетбол пробежку сделал и нахрена эту новость выкладывать!!автор дебил!
    С автором - понятно.
    А ты - кто???!
    iravik83
      iravik83, 05.12.2019 08:38
    +3
    странный такой баскетбол пробежку сделал и нахрена эту новость выкладывать!!автор дебил!
    iravik83
      iravik83, 05.12.2019 08:38
    +3
    странный такой баскетбол пробежку сделал и нахрена эту новость выкладывать!!автор дебил!
    flyber.lg
      flyber.lg, 05.12.2019 09:41
    +1
    > 56-летний экс-игрок НБА Майкл Джордан — один из самых популярных игроков в истории баскетбола.
    Серьезно?
    Это как в новости где упоминается Пеле дописывать кто такой Пеле. Или в Новости про МУхамеда Али дописывать кто такой Али.
    И ладно это был бы какой журнал "Хозяюшка"...
    Morfeo1
      Morfeo1, 05.12.2019 08:54
    +1
    iravik83, 05.12.2019 08:38
    странный такой баскетбол пробежку сделал и нахрена эту новость выкладывать!!автор дебил!
    С автором - понятно.
    А ты - кто???!
    ManUtd
    online
      ManUtd, 05.12.2019 11:20
    0