ВІДЕО. Рука-обличчя! Як Гвардіола переплутав Манчестер Сіті з Баварією

Іспанський наставник тренував німецький клуб з 2013 по 2016 роки

ВІДЕО. Рука-обличчя! Як Гвардіола переплутав Манчестер Сіті з Баварією
© Twitter. Хосеп Гвардіола зробив жест Facepalm
Іспанський наставник англійського «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола обмовився і назвав своїм клубом мюнхенську «Баварію».
 
Це сталося під час прес-конференції після матчу 15-го туру АПЛ проти «Бернлі» (4:1). На ній Гвардіола сказав:
 
«Думаю, Родрі вже встиг адаптуватися. Він відмінно підходить до цього чемпіонату. Думаю, мюнхенська «Баварія» ... Ой, «Баварія» ... «Манчестер Сіті» купив ... Яка «Баварія»? Про що я зараз думав? Думаю, «Манчестер Сіті» придбав неймовірного гравця на роки вперед».
 
Іспанський фахівець тренував німецьку «Баварію» з 2013 по 2016 роки.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pep confused Manchester City with Bayern Munich 😂

Публикация от Bleacher Report Football (@brfootball)

Найкращі моменти матчу Бернлі - Ман Сіті
89' ГОЛ ! Мяч забил Роберт Брэди (Бёрнли).
87' ГОЛ ! Мяч забил Рияд Марез (Ман Сити).
69' ГОЛ ! Мяч забил Родриго Эрнандес (Ман Сити).
50' ГОЛ ! Мяч забил Габриэль Жезус (Ман Сити).
24' ГОЛ ! Мяч забил Габриэль Жезус (Ман Сити).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    часпик
      часпик, 05.12.2019 08:02
    0
    оговорка - но по Фрейду!!!
    sokolyk
      sokolyk, 04.12.2019 23:03
    -1
    Martin Cristofer, 04.12.2019 22:03
    Иру Морозюк
    Але і тут її щось не густо, треба терміново придумувати якісь вульгарні челенджі...
    MaxUa
      MaxUa, 04.12.2019 22:10
    -1
    Ну а чего. С такими результатами в апл как раз впору думать о возвращении в Баварию.
    Martin Cristofer
      Martin Cristofer, 04.12.2019 22:03
    +4
    Саша Яковенко, 04.12.2019 20:34
    Зима. Футбольных новостей мало. Ждите Милевского на всех страницах сайта.
    Иру Морозюк
    Tasha19
    online
      Tasha19, 04.12.2019 21:36
    -1
    Саша Яковенко, 04.12.2019 20:34
    Зима. Футбольных новостей мало. Ждите Милевского на всех страницах сайта.
    Милевский и так на всех страницах последний месяц)))) куда уж больше?))))
    Paha_Dnipro
      Paha_Dnipro, 04.12.2019 21:26
    +1
    Пофик кого тренировать. Бавария, Мансити, Барселона... Милан, реал мейби) думает о другом. О результате и игроке.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 04.12.2019 20:34
    +8
    Зима. Футбольных новостей мало. Ждите Милевского на всех страницах сайта.
    Alexandr Rozovyk
      Alexandr Rozovyk, 04.12.2019 20:31
    +3
    Ох и новость.. еще на главной разместите! Ну оноворился.. с кем не бывает
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 04.12.2019 20:34
    +8
    Зима. Футбольных новостей мало. Ждите Милевского на всех страницах сайта.
    Martin Cristofer
      Martin Cristofer, 04.12.2019 22:03
    +4
    Саша Яковенко, 04.12.2019 20:34
    Зима. Футбольных новостей мало. Ждите Милевского на всех страницах сайта.
    Иру Морозюк
    Alexandr Rozovyk
      Alexandr Rozovyk, 04.12.2019 20:31
    +3
    Ох и новость.. еще на главной разместите! Ну оноворился.. с кем не бывает
    Paha_Dnipro
      Paha_Dnipro, 04.12.2019 21:26
    +1
    Пофик кого тренировать. Бавария, Мансити, Барселона... Милан, реал мейби) думает о другом. О результате и игроке.
    часпик
      часпик, 05.12.2019 08:02
    0
    оговорка - но по Фрейду!!!