Збірна України програла Хорватії у другому товариському поєдинку

Хет-трик Єловчича став запорукою успіху хорватської команди

6389
0

Збірна України поступилася в другому товариському матчі команді Хорватії з рахунком 3:4. У понеділок, нагадаємо, «синьо-жовті» здобули перемогу з рахунком 3:1.

Зустріч почалася з активних атак збірної Хорватії, якій вдалося відкрити рахунок. На 4-й хвилині визнаний напередодні кращим футзалістом України в 2019-му році Кирило Ципун не впорався з ударом Матошевича. Але вже через дві хвилини Олег Єрьомін відновив статус-кво, точним ударом змусивши капітулювати голкіпера «картатих». Хорвати високим пресингом доставляли чимало проблем нашій команді, а після передачі з кутового Єловчич вдруге в матчі пробив Ципуна. Українці намагалися до перерви вирівняти становище, але в першій половині гри голів більше не було. Хоча близькими до успіху були Педяш, після удару якого Періч ледь не зрізав м'яч у свої ворота, і Разуванов, котрий з хорошої позиції пробив у голкіпера.

З початком другого тайму господарі майданчика заволоділи перевагою, намагаючись своєю агресією нервувати суперників. І така рішучість принесла свої плоди. Зовсім трохи не вистачило для взяття воріт Педяшу, який з льоту пробив поруч зі штангою. А зрівнявся результат після рикошету від ноги Єловчича, що дезорієнтував голкіпера. Українці продовжили атакувати, і після прострілу Микитюка Фаренюк відправив м'яч у ворота.

В кінці поєдинку обидві команди почали використовувати при своїх атаках п'ятого польового. І така тактика стала запорукою успіху для хорватів. Перемогу своїй команді приніс все той же Єловчич, який спочатку дальнім ударом зрівняв рахунок, а потім відправив м'яч у порожні ворота українців.