Бій Усика з Чісорою може відбутися в Лондоні або Манчестері

В якості можливої дати бою розглядається 29 лютого

Бій Усика з Чісорою може відбутися в Лондоні або Манчестері
© Twitter
Український боксер Олександр Усик (17–0, 13 KO) свій другий поєдинок у суперважкій вазі проведе в кінці лютого в Англії.
 
В якості найбільш реального суперника розглядається британець Дерек Чісора (32–9, 23 KO). Очікується, що контракт на бій буде підписаний в найближчі дні, а найімовірнішою датою є 29 лютого 2020 року.
 
Поєдинок може пройти або в Лондоні на O2 Arena, або в Манчестері на Manchester Arena. Саме в Манчестері український боксер в листопаді 2018 року переміг британця Тоні Белью.
 
Дебютний бій в суперважкій вазі Олександр Усик провів 12 жовтня в Чикаго. Українець достроково переміг американця Чаззом Візерспуном технічним нокаутом в 7-му раунді. Усик є офіційним претендентом на пояс чемпіона світу за версією WBO.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Boxingnews 24

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Saar
      Saar, 03.12.2019 14:13
    -1
    Смотрел бой Чисоры с Прайсем .. колотит хорошо.))) В Усика в голове будет омлет)))
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 03.12.2019 09:38
    -3
    VVO, 02.12.2019 18:53
    Ви бачили бої Чісори? А бій Усика проти непідготовленого Візерспуна? Хотілося б помилятись але на мою думку Усику нічого ловити у супертяжах.
    Ваша думка мало кого цікавить.
    А це нічого що Усик-абсолютний чемпіон світу у важкій вазі!Так це нижча вагова категорія,але всеодно він не якийсь хлопчик для биття.
    john2222
      john2222, 03.12.2019 09:22
    0
    Artyem Photograph Sokolov, 03.12.2019 02:07
    Этот бой интересен тем, что проявит Усика во всей красе, если не нокаут, то технический нокаут.. Чисора это ещё одна разминка..
    Либо выгребет по полной...
    Artyem Photograph Sokolov
      Artyem Photograph Sokolov, 03.12.2019 02:07
    -1
    Этот бой интересен тем, что проявит Усика во всей красе, если не нокаут, то технический нокаут.. Чисора это ещё одна разминка..
    andre_lui
      andre_lui, 03.12.2019 00:38
    -1
    В Лондоні чи в Манчестері чи в іншому місті або не відбутися! Інформативно.
    VVO
      VVO, 02.12.2019 18:53
    -2
    Manticora, 02.12.2019 18:01
    ты ДНО которое не понимает ничего в Боксе!!! это кто еще сует куда свою голову!! делаем уроки и не лезим сюда!!
    Ви бачили бої Чісори? А бій Усика проти непідготовленого Візерспуна? Хотілося б помилятись але на мою думку Усику нічого ловити у супертяжах.
    Manticora
      Manticora, 02.12.2019 18:01
    -7
    Betelgeuse , 02.12.2019 17:14
    Сашко, куда ты суешься? Опомнись пока не поздно. Твоя голова поместится у Чисоры в ладони
    ты ДНО которое не понимает ничего в Боксе!!! это кто еще сует куда свою голову!! делаем уроки и не лезим сюда!!
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 02.12.2019 17:43
    0
    Я думаю Олександру по силам битися навіть з Уайлдером.А цього Чісору він має добряче відчисорити.
    Betelgeuse
      Betelgeuse , 02.12.2019 17:14
    -8
    Сашко, куда ты суешься? Опомнись пока не поздно. Твоя голова поместится у Чисоры в ладони
    john2222
      john2222, 03.12.2019 09:22
    0
    Artyem Photograph Sokolov, 03.12.2019 02:07
    Этот бой интересен тем, что проявит Усика во всей красе, если не нокаут, то технический нокаут.. Чисора это ещё одна разминка..
    Либо выгребет по полной...
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 02.12.2019 17:43
    0
    Я думаю Олександру по силам битися навіть з Уайлдером.А цього Чісору він має добряче відчисорити.