3

СУЛЬШЕР: «Нам потрібно одержати 3-4 перемоги поспіль і все буде добре»

Наставник «Манчестер Юнайтед» очікує, що команда вийде з кризи

ФК Манчестер Юнайтед. Оле-Гуннар Сульшер
Головний тренер «Манчестер Юнайтед» прокоментував невдачу команди в матчі 14-го туру АПЛ з «Астон Віллою». Нагадаємо, що МЮ зіграв внічию 2:2.

«Коли пропускаєш ранній гол на «Олд Траффорд», ти завжди маєш в розпорядженні достатньо часу, щоб відігратися, але в цей раз у команди це виходило не дуже. МЮ пощастило відіграти один м'яч наприкінці першого тайму.

Другий тайм був трохи кращим, ми пресингували суперника і створювали моменти. У команди були хороші шанси, щоб здобути перемогу. Але в цілому, думаю, МЮ перемогу не заслужив - особливо після першого тайму.

У нас молода команда, але я не хочу, щоб це звучало як виправдання. Мені здається, нам потрібно здобути 3-4 перемоги поспіль, і все буде добре», - сказав Сульшер.