0

Сергій РЕБРОВ: «Важко грати кожні три дні»

Наставник Ференцвароша розповів про перемогу над аутсайдером

Twitter
У 14-му турі чемпіонату Угорщини Ференцварош Сергія Реброва на виїзді зломив опір аутсайдера чемпіонату Капошвар - 3:2. У складі переможців весь матч на полі провели три українця Зубков, Харатін і Ігнатенко, а у господарів 61 хвилину відіграв Андрій Якимів.

Після матчу тренер Ференцвароша Сергій Ребров розповів про непросту перемогу.

«Завжди важко через два дні на третій. Суперник добре гнув свою лінію, але ми заслужено перемогли. Особливо в другому таймі у нас було менше володіння м'ячем, але мої гравці вистояли, хоча втома була дуже помітна.

У першому таймі у нас було більше можливостей для проведення контратак. Але воротар суперника зіграв дуже добре, досить поглянути на ситуацію з Зубковим. У другому таймі ми вже використали свій момент, а потім я зробив три заміни, щоб трохи освіжити гру », - підсумував Ребров.
(6)

Зінченко доклався. Арсенал знищив Челсі з Мудриком на Емірейтс
Футбол | 23 квітня 2024, 23:59 37

Команда Артети святкувала найбільшу перемогу в історії стосунків між цими колективами