Соболь допоміг Брюгге здобути перемогу над Мускроном

«Брюгге» очолює турнірну таблицю чемпіонату Бельгії з 39 очками

4049
0
ФК Брюгге. Едуард Соболь
30 листопада пройшов матч 17-го туру чемпіонату Бельгії. «Брюгге» на своєму стадіоні обіграв «Мускрон» з рахунком 1:0. Єдиний гол забив Ханс Ванакен на 18-й хвилині. Він же не реалізував пенальті на 44-й хвилині.

Захисник збірної України Едуард Соболь провів у складі господарів повний поєдинок і допоміг своєму клубу здобути важливу перемогу.

«Брюгге» очолює турнірну таблицю національної ліги з 39 очками, випереджаючи найближчих конкурентів ( «Шарлеруа» та «Антверпен») на 8 балів. Едуард Соболь провів за сезон у всіх турнірах 19 матчів (13 у чемпіонаті, 1 в кубку, 5 в Лізі чемпіонів), в яких віддав одну гольову передачу.

(2)

Хаві прийняв несподіване рішення. Барселоні не потрібно шукати нового коуча
Футбол | 24 квітня 2024, 22:25 12

Легенда «синьо-гранатових» провів зустріч із керівництвом та вирішив залишитися в клубі!

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда