Гості здобули чергову перемогу в поєдинку баскетбольної Суперліги

2443
0
ФБУ

«Миколаїв» після перемоги над «Запоріжжям» прагнув піднести сенсацію у другій домашній грі тижня проти «Прометея».

Швидкий напад та результативна гра у фарбі дозволила «Прометею» заволодіти перевагою на старті гри. Гості у домінуючому стилі швидко отримали двозначну перевагу, спровокувавши у суперника 7 втрат за чверть.

У другій чверті господарям змінити нічого не вдалося. У «Прометея» і надалі відмінно працювала зв’язка Калпеппер — Маєрс, а 3 з 3 влучних триочкових Отверченка лише закріпили перевагу гостей, які пішли на велику перерву за переваги в 15 очок.

У другій половині «Прометей» вже більше займався тим, щоб втримувати комфортну перевагу, яку команда Карліса Муйжнієкса отримала у першій частині гри. Підопічні Віталія Чернія декілька разів наближались до суперника, однак кожного разу отримували потужну відповідь від гостей, які контролювати гру протягом всіх 40 хвилин.

Прометей мав кращий відсоток реалізації, краще рухав м’яч, припустившись меншої кількості втрат. В цілому гості за всіма аспектами переважали «корабелів», довівши матч до переконливої перемоги — 92:73.

Найефективнішим гравцем матчу став розігруючий «Прометея» Денис Лукашов, який до 10 очок додав 7 передач, 6 підбирань, 2 перехоплення та 3 блок-шоти, а його рейтинг ефективності склав 24 бали.

«Миколаїв» свій наступний матч зіграє 13 грудня на виїзді проти «Харківських Соколів», а «Прометей» протистоятиме харків’янам вдома 6 грудня.

«Миколаїв» — «Прометей» — 73:92 (15:25, 23:28, 22:17, 13:22)

Схоже, Касільяс недооцінює Луніна. Забув, як над ним насміхався Кан?
Футбол | 24 квітня 2024, 12:20 19

Колумністу Sport.ua Олексію Сливченку не сподобалося одне з останніх висловлювань легенди «Реала»