Вітесс звільнив Слуцького з посади головного тренера

Російський фахівець очолював нідерландський клуб з весни 2018-го року

Вітесс звільнив Слуцького з посади головного тренера
© ФК Вітесс. Леонід Слуцький
48-річний російський фахівець Леонід Слуцький звільнений з посади головного тренера нідерландського «Вітесса».
 
«Леонід Слуцький залишив посаду головного тренера. Олег Яровинський, Василь Березуцький і Олексій Березуцький також залишають «Вітесс». Клуб розгляне питання щодо нового тренерського штабу в найближчі кілька днів», — йдеться в офіційному повідомленні клубу.
 
У п'ятницю, 29-го листопада, «Вітесс» в поєдинку 15-го туру чемпіонату Нідерландів програв «Херенвену» з рахунком 2:3. «Вітесс» посідає сьоме місце в турнірній таблиці, маючи в активі 23 очки.
 
Слуцький підписав контракт із «Вітессом» навесні 2018-го року.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Вітесс

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 30.11.2019 18:23
    +3
    Саня Бах, 30.11.2019 16:13
    ... в мавзолей його!
    Мавзолей готовят для Х*йла. Рокировочка произойдет. Одного плешивого Вову уберут, а положат другого. И я уверен, никто и не заметит подлога
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 30.11.2019 17:53
    +4
    common_sense, 30.11.2019 15:57
    Русофобство чистейшей воды.
    Вова, введи воиска - руських обижают в Голландии
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 30.11.2019 17:52
    +4
    Я вообще, не понимаю на кой чёрт они пригласили эту бездарность? Сначала угробил английский клуб, теперь и до Голландии добрался. Возвращайся в цыску, это твой уровень!
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 30.11.2019 17:47
    +3
    Абрамович пристроил дружбана сначала в Чемпоншип, потом в фарм-клуб Челси, но не помогло)
    Саня Бах
      Саня Бах, 30.11.2019 16:13
    +4
    nomad, 30.11.2019 16:02
    В Карпаты его!
    ... в мавзолей його!
    nomad
      nomad, 30.11.2019 16:02
    -11
    Коментар згорнуто. Показати
    В Карпаты его!
    common_sense
      common_sense, 30.11.2019 15:57
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Русофобство чистейшей воды.
    Oleg.
      Oleg., 30.11.2019 15:54
    +5
    Нах свині з Голландії
    Oleg.
      Oleg., 30.11.2019 15:54
    +5
    Нах свині з Голландії
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 30.11.2019 17:53
    +4
    common_sense, 30.11.2019 15:57
    Русофобство чистейшей воды.
    Вова, введи воиска - руських обижают в Голландии
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 30.11.2019 17:52
    +4
    Я вообще, не понимаю на кой чёрт они пригласили эту бездарность? Сначала угробил английский клуб, теперь и до Голландии добрался. Возвращайся в цыску, это твой уровень!
    Саня Бах
      Саня Бах, 30.11.2019 16:13
    +4
    nomad, 30.11.2019 16:02
    В Карпаты его!
    ... в мавзолей його!
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 30.11.2019 18:23
    +3
    Саня Бах, 30.11.2019 16:13
    ... в мавзолей його!
    Мавзолей готовят для Х*йла. Рокировочка произойдет. Одного плешивого Вову уберут, а положат другого. И я уверен, никто и не заметит подлога
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 30.11.2019 17:47
    +3
    Абрамович пристроил дружбана сначала в Чемпоншип, потом в фарм-клуб Челси, но не помогло)
    common_sense
      common_sense, 30.11.2019 15:57
    +1