Шушен-2019. Українці не потрапили в топ-35 другого чоловічого спринту

Андрій Доценко насилу зачепився за очки

Шушен-2019. Українці не потрапили в топ-35 другого чоловічого спринту
© Український біатлон. Андрій Доценко
30 квітня в норвезькому Шушені в рамках першого етапу Кубка IBU біатлоністи вийшли на старт чоловічого спринту. Українці цього разу не потрапили навіть у топ-35.
 
Найкращим в нашій команді знову став Андрій Доценко, який з двома промахами посів 37 місце. Решта українців не зуміли зачепитися за очкову зону.
 
Перемогу здобув норвежець Фредрік Г'єсбакк, друге місце у його співвітчизника Синдре Петтерсена. Трійку призером замкнув переможець першого спринту сезону Лукас Фратцшер з Німеччини.

Результаты гонки:

1.  Фредрик Г'єсбакк (0+0)  23:01,3
2.  Синдре Петтерсен (2+0)  +20,9
3.  Лукас Фратцшер (1+0)  +28,1
...
37.  Андрей Доценко (1+1)  +2:06,7
41.  Богдан Цымбал (2+2)  +2:19,5
54.  Сергей Семенов (1+3)  +2:46,4
57.  Виталий Труш (0+2)  +2:48,7
58.  Руслан Бригадир (0+0)  +2:48,8

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vizuals
    online
      vizuals, 30.11.2019 19:52
    -1
    Василий Будник, 30.11.2019 19:03
    Сокол- чемпион!
    Пиздокол
    Василий Будник
      Василий Будник, 30.11.2019 19:03
    0
    Сокол- чемпион!
    vizuals
    online
      vizuals, 30.11.2019 13:58
    -1
    Maks7777, 30.11.2019 13:53
    У него спина подгорело у него до тренировали,,лесюк придет круга 4 привезетттттт
    Страшное дело)))
    Maks7777
      Maks7777, 30.11.2019 13:53
    +2
    vizuals, 30.11.2019 13:48
    Ужас. Ты так много написал. Пидручный придет, порядок наведёт.
    У него спина подгорело у него до тренировали,,лесюк придет круга 4 привезетттттт
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 30.11.2019 13:50
    -2
    Maks7777, 30.11.2019 13:39
    Пидручный травмирован вывели на сезон человека.....А в кубке айбьюю с 0 ..57, как бригадир.. занимать эти хуже африканской сборной,,..........б .л...я как можно готовится к сезону почти год ,то пидручный спина то Джима микротравмы перед стартами,ну давайте пропускать этапы и в масс старте не кого не будет и очей не будет,ждут пик формы придет на чемпионат Европы где вторые состав или третьи приедут там пару медалей возьмём вот пик формы И радуемся,для степендий и ещё ЧЕ это хуже любого Этапа куббка Мира,,,мы 4 года выводим сборную к олимпиаде на Олимпиаде ноль ,То спина то жопа то голова то зи смащеням не вгодали то губернеев виноват то рускиие с допингом то погода то ещё что то ,для всех условия одинаковыееееее!!!!Хватит ныть
    Вот это подгорело
    vizuals
    online
      vizuals, 30.11.2019 13:48
    -2
    Maks7777, 30.11.2019 13:39
    Пидручный травмирован вывели на сезон человека.....А в кубке айбьюю с 0 ..57, как бригадир.. занимать эти хуже африканской сборной,,..........б .л...я как можно готовится к сезону почти год ,то пидручный спина то Джима микротравмы перед стартами,ну давайте пропускать этапы и в масс старте не кого не будет и очей не будет,ждут пик формы придет на чемпионат Европы где вторые состав или третьи приедут там пару медалей возьмём вот пик формы И радуемся,для степендий и ещё ЧЕ это хуже любого Этапа куббка Мира,,,мы 4 года выводим сборную к олимпиаде на Олимпиаде ноль ,То спина то жопа то голова то зи смащеням не вгодали то губернеев виноват то рускиие с допингом то погода то ещё что то ,для всех условия одинаковыееееее!!!!Хватит ныть
    Ужас. Ты так много написал. Пидручный придет, порядок наведёт.
    alekos59
      alekos59, 30.11.2019 13:46
    -1
    Брындяк! Нах с пляжа !!!
    Maks7777
      Maks7777, 30.11.2019 13:39
    +2
    vizuals, 30.11.2019 13:35
    Пупсик, ти дочекайся Підручного, він тобі змаже і склом, і вазжліном
    Пидручный травмирован вывели на сезон человека.....А в кубке айбьюю с 0 ..57, как бригадир.. занимать эти хуже африканской сборной,,..........б .л...я как можно готовится к сезону почти год ,то пидручный спина то Джима микротравмы перед стартами,ну давайте пропускать этапы и в масс старте не кого не будет и очей не будет,ждут пик формы придет на чемпионат Европы где вторые состав или третьи приедут там пару медалей возьмём вот пик формы И радуемся,для степендий и ещё ЧЕ это хуже любого Этапа куббка Мира,,,мы 4 года выводим сборную к олимпиаде на Олимпиаде ноль ,То спина то жопа то голова то зи смащеням не вгодали то губернеев виноват то рускиие с допингом то погода то ещё что то ,для всех условия одинаковыееееее!!!!Хватит ныть
    vizuals
    online
      vizuals, 30.11.2019 13:35
    -3
    ternow, 30.11.2019 13:24
    А почему не топ- 50?))) Наверное, салом лыжи смазали...
    Пупсик, ти дочекайся Підручного, він тобі змаже і склом, і вазжліном
    vizuals
    online
      vizuals, 30.11.2019 13:34
    -1
    Повний Труш
    ternow
      ternow, 30.11.2019 13:24
    -7
    А почему не топ- 50?))) Наверное, салом лыжи смазали...
    Maks7777
      Maks7777, 30.11.2019 13:53
    +2
    vizuals, 30.11.2019 13:48
    Ужас. Ты так много написал. Пидручный придет, порядок наведёт.
    У него спина подгорело у него до тренировали,,лесюк придет круга 4 привезетттттт
    Maks7777
      Maks7777, 30.11.2019 13:39
    +2
    vizuals, 30.11.2019 13:35
    Пупсик, ти дочекайся Підручного, він тобі змаже і склом, і вазжліном
    Пидручный травмирован вывели на сезон человека.....А в кубке айбьюю с 0 ..57, как бригадир.. занимать эти хуже африканской сборной,,..........б .л...я как можно готовится к сезону почти год ,то пидручный спина то Джима микротравмы перед стартами,ну давайте пропускать этапы и в масс старте не кого не будет и очей не будет,ждут пик формы придет на чемпионат Европы где вторые состав или третьи приедут там пару медалей возьмём вот пик формы И радуемся,для степендий и ещё ЧЕ это хуже любого Этапа куббка Мира,,,мы 4 года выводим сборную к олимпиаде на Олимпиаде ноль ,То спина то жопа то голова то зи смащеням не вгодали то губернеев виноват то рускиие с допингом то погода то ещё что то ,для всех условия одинаковыееееее!!!!Хватит ныть
    Василий Будник
      Василий Будник, 30.11.2019 19:03
    0
    Сокол- чемпион!