Унаї ЕМЕРІ про поразку Айнтрахту: «Ми заслуговували більшого»

Наставник лондонців розчарований результатом

© ФК Арсенал Лондон. Унаї Емері
Головний тренер «Арсеналу» Унаї Емері прокоментував поразку своєї команди від «Айнтрахта» (1:2) в рамках 5-го туру групового етапу Ліги Європи.

«У нас є останній матч, щоб вийти в плей-оф Ліги Європи. Сьогодні ми створили хороші моменти в першому таймі, багато можливостей забити. Ми втратили контроль над грою на 15 хвилин другого тайму, і «Айнтрахт» забив два голи. Намагалися повернутися після пропущених м'ячів, але не досить тиснули. Вболівальники були злі і розчаровані тим, що ми програвали. Думаємо, що заслуговували більшого, але не зробили достатньо, щоб виграти. Зараз я думаю тільки про цей матч», - сказав Емері.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!