| Оновлено 28 листопада 2019, 21:02
5763
1

Роман ГРИГОРЧУК: «Після такої гри не хочеться говорити про негатив»

Наставник «Астани» поділився враженнями про перемогу над «Манчестер Юнайтед» (2:1)

5763
1
Sports.kz. Роман Григорчук
Головний тренер «Астани» Роман Григорчук прокоментував домашню перемогу над «Манчестер Юнайтед» (2:1) в Лізі Європи.

«У першому таймі були деякі недоробки. Я навіть в перерві сказав, що той відрізок, де ми глибоко оборонялися, і ми пропустили, він трапився після того, як ми невірно розіграли кутовий. Про такі речі ми говорили. Я не скажу, що тайми були різними за якістю. Я сказав в перерві, що вони молодці, що після пропущеного гола не засмутилися і стали грати краще. Всім велике спасибі. Вони молодці.

Чи це найгучніша перемога в моїй кар'єрі? Не хочеться після такої гри говорити про негатив. Просто чудова підтримка. Тут на стадіоні люди створюють атмосферу, при якій не можна програвати. Хочеться перемагати. Я сказав, що ми винні цим людям. Слава Богу, що ми подарували добротну перемогу і гру. Знову хочу висловити їм нашу подяку.

У перерві у нас з гравцями відбулася розмова, де ми просто згадали, що говорили до гри. Нам потрібен був розум, нам потрібно бути впевненими, що цю гру ми можемо виграти. Ми поговорили так, що були готові виходити і грати в хороший футбол.

Чи є бажання придбати когось із гравців «МЮ»? Ми готові. Ви ще скажіть це нашим керівникам. Якщо вони зможуть взяти гравців «МЮ», то ми тільки за. Там великий підбір відмінних виконавців. Хоча ми цінуємо і дорожимо своїми футболістами і взимку потрібно трохи підсилитися», — сказав Григорчук.